O nas - Systema

O nas

Tworzymy zespół specjalistów. Opieramy się na pracy indywidualnej terapeuty z pacjentem, co daje nam możliwość dogłębnej i rzetelnej analizy problemu pacjenta, a co za tym idzie ustalenia celowanej terapii. Podejście indywidualne i holistyczne są podstawą skutecznej rehabilitacji. Zawsze dostosowujemy metody i program pracy do pacjenta, starając się utrzymać profesjonalną więź psychologiczną i reagować na oczekiwania pacjenta.

 

W pracy z człowiekiem staramy się znaleźć oraz zrozumieć przyczyny powstawania objawu w ciele, wspólnie poznajemy i analizujemy mechanizmy negatywnego stymulowania dysfunkcji. Holistyczne podejście do zdrowia oznacza traktowanie organizmu ludzkiego jako całości. Istnieją bardzo ścisłe powiązania pomiędzy organizmem fizycznym (wszelkimi układami i narządami), a naszym myśleniem, emocjami, wartościami, a także tym co jemy.

 

Naszym celem jest pomoc, dlatego stworzyliśmy zespół specjalistów działających wspólnie we wszystkich płaszczyznach, gwarantuje skuteczność działań na rzecz poprawy zdrowia i życia.

 

Podążając za naszą filozofią “im więcej zdrowych ludzi, tym szczęśliwszy świat”, szkolimy naszych kursantów na wykwalifikowanych specjalistów, a tym samym przyczyniamy się do wzrostu liczby kompetentnych fizjoterapeutów w naszym kraju i nie tylko.

Zapisz się na newsletter

Zapoznałem się i zgadzam z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.
0

Twoja zamówienia