FAQ - Systema

FAQ

Jak liczne są grupy na warsztacie?

Liczba osób uzależniona jest od ilości zapisów na dany warsztat. Standardowo są to grupy 15-30 osobowe.

Gdzie odbywają się warsztaty?

Jako, że również współpracujemy z organizatorami zewnętrznymi szkolenia wraz z warsztatami odbywają się w różnych miejscach, których adresy zaznaczone są bezpośrednio w danym wydarzeniu.
Szkolenia jak i warsztaty we Wrocławiu głównie odbywają się w naszej siedzibie na ul. Ruskiej 51, III piętro, Pasaż Niepolda.

Czy otrzymam zwrot kosztów jeśli zrezygnuję z warsztatu?

Podczas organizacji warsztatu istnieje szereg kosztów, które musimy ponieść, dlatego z reguły nie zwracamy kosztów kiedy ktoś zrezygnuje. Nie byłoby to też w porządku dla osoby, która została na liście rezerwowej. Oczywiście w przypadku zwolnienia lekarskiego czy uzasadnionego zdarzenia losowego dokonujemy zwrotów. Polecamy również przekazanie kwoty na poczet innego warsztatu.

Czy mogę wziąć udział w warsztacie?

Nasze warsztaty głównie przeznaczone są dla fizjoterapeutów, lekarzy, studentów (min. II rok studiów). Zawsze zaznaczamy jeśli warsztat jest skierowany do szerszej grupy odbiorców.

Zapisz się na newsletter

Zapoznałem się i zgadzam z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.
0

Twoja zamówienia