Partnerzy - Systema

Partnerzy

Polskia Izbia Firm Szkoleniowych

Największa organizacją branżowa zrzeszającą firmy szkoleniowe i doradcze z całej Polski, naszymi członkami jest ponad 300 firm i organizacji. Są wśród nich mali i duzi, początkujący i doświadczeni, firmy szkoleniowe, uczelnie, organizacje pozarządowe, firmy doradcze, zajmujące się coachingiem czy e-learningiem, o pełnym przekroju tematycznym i form.

Aneta Stanowska

Dyplomowany Coach Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, trener rozwoju osobistego, absolwentka Psychologii w Biznesie i Zarządzania Strategicznego, optymistka z wyboru. Uczy, jak polubić siebie, wzmacniać relacje, wykazywać postawę asertywną, lepiej się komunikować i realizować marzenia oraz spojrzeć na świat przez różowe okulary. Współautorka warsztatów pewności siebie dla kobiet „Piękna i pewna siebie”. Stworzyła projekt „Rozwiń skrzydła” przy współpracy z fundacją wspierania edukacji i rozwoju osobistego Helios.

Na fali zdrowia

W opracowaniu…

Habys

Rodzinna firma, założona w 1998 roku przez Magdę i Emila Kędrek, rozrosła się przez lata do zespołu 50 osób, które łączy ta sama pasja, która sprawiła, że powstał „pierwszy stół” Habys. Pasja do masażu, bo o niej mowa, daje nam codzienną motywację do jeszcze większych starań. Nie ma wątpliwości, że tylko dzięki niej możliwa była droga, którą przemierzyliśmy, z piwnicznego warsztatu do lidera rynku profesjonalnych stołów do masażu.

K-Active

Firma K-Active Europe GmbH rozwinęła się z firmy Kinesio Deutschland GmbH. Od 2007 roku jest pod tą marką wyłącznym partnerem handlowym producenta wyrobów medycznych Nitto Denko Corp. (Japonia) dla Europy, a także dla Rosji, Białorusi, Ukrainy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Południowej.

OpenMedis

OpenMedis Centrum szkoleń i fizjoterapii jest placówką dydaktyczną objętą systemem oświaty. Profesjonalne kursy dla fizjoterapeutów z zakresu terapii manualnej wg standardów IFOMPT i fizjoterapii organizowane w ramach działalności placówki, posiadają dodatkowo akredytację stowarzyszenia NOMPT PL (Stowarzyszenie Neurofizjologiczno-Ortopedycznych Terapeutów Manualnych). Placówkę wyróżnia profesjonalna sala konferencyjna w Krakowie o powierzchni 120m2 , wyposażona w sprzęt audiowizualny oraz regulowane stoły rehabilitacyjne i zaplecze socjalne.

Movuto

Profesjonalna kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów i instruktorów ruchu.

International School of Osteopathy for Animals

ISOA jest pierwszą w Polsce, międzynarodową, niepubliczną Szkołą Osteopatii Zwierzęcej. Naszą misją jest propagowanie wiedzy z zakresu medycyny osteopatycznej, by wspomagać leczenie i poprawiać jakość życia zwierząt.

MedCoach

Med Coach – szkolenia dla wymagających to projekt poświęcony kompleksowej organizacji szkoleń i warsztatów w zakresie fizjoterapii, osteopatii, treningu i dietetyki. Firma została założona z pomysłu fizjoterapeutów, którzy chcąc regularnie podnosić swoje kwalifikacje, postanowili zapraszać do współpracy Instruktorów z Polski oraz całego świata, umożliwiając wszystkim zainteresowanym uczestnictwo w kursach na najwyższym poziomie!

Morphologicum

W opracowaniu…

FizjoActive

Kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów.

Zapisz się na newsletter

Zapoznałem się i zgadzam z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.
0

Twoja zamówienia