Opinie - Systema

Opinie

Szkolenie na najwyższym poziomie – gorąco polecam. Marcin Szkolnicki zaraża swoją pasją, tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć !!!

Karolina

Polecam ten kurs! Duża dawka wiedzy, technik i przygotowanie do samodzielnej, pomysłowej i skutecznej pracy z pacjentem. Prowadzący ma ogromną wiedze, doświadczenie i mnostwo dobrego humoru 😊

Aleksandra

Największą zaletą tego szkolenia jest otworzenie na myślenie globalne, łączenie ze sobą faktów, doszukiwanie przyczyn. Nie chodzi o naukę “grzebania we flakach” ani o specjalne techniki “Bógwiejakbardzoosteopatyczne” tylko zmuszenie do myślenia i szukania przyczyn – dlaczego? Dostałem bardzo dużo narzędzi do pracy i wielkiego motywacyjnego kopa do nauki. To są wartości bezcenne, które udało mi się wynieść z tego szkolenia.

Piotrek Dziubasik

Kurs naprawdę godny polecenia. Można znaleźć inspirację, wiedzę i umiejętności. Duża kompresja informacji na temat rozumowania klinicznego oraz sposobów oddziaływania i lokalizacji anatomicznych, gdzie oddziaływać warto. Widzę, dlaczego warto znać anatomię znacznie lepiej niż znam 😉 Kolejna rzecz, która podziałała bardzo na moją wyobraźnię kliniczną to znaczenie układu limfatycznego dla homeostazy :). Zabawa, co dla mnie także ważne, była przednia. Pozdrawiam serdecznie

Marek Barna

Szkolenie otwierające oczy na leczenie wielu dolegliwości i uczące holistycznego podejścia do pacjenta.Serdecznie polecam.

ANETA ŚCIBISZ

Każdy fizjoterapeuta powinien pójść na to szkolenie bo daje nowe spojrzenie na anatomię, na człowieka oraz można poznać nowe, skuteczne i nieskąplikowane techniki do pracy z pacjentami z którymi do tej pory mieliśmy problemy/ciągle wracali z tym samym a my już nie wiedzieliśmy co robić. Dlaczego do Marcina Szkolnickiego? Dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą, której nie znajdziemy w książkach. Robi to w sposób zrozumiały. Potrafi zachęcić do nauki anatomii ponieważ po tym szkoleniu jest ona bardziej logiczna. Świetna atmosfera. W bardzo dużym stopniu polepsza się palpacja. Jest czas żeby nauczyć się i przećwiczyć każdą technikę. Polecam wszystkim 🙂

Małgorzata Dmytryszyn

Konkretnie i profesjonalnie. Uzupełnienie luki w warsztacie terapeutycznym plus nowe spojrzenie na dysfunkcje trzewne. Bezcenne uwagi i pokazanie procesu postępowania. Szkolenie skłaniające do myślenia i o to chodzi !

Maciej

Kurs, który otworzył mi nowe możliwości w pracy z pacjentem i pozwolił spojrzeć na terapie z zupełnie innej perspektywy. Poszerzył moje horyzonty i zapełnił lukę w mojej wiedzy. Jestem bardzo zadowolony z tego że mogłem w nim uczestniczyć.

Adam Z

Najlepszy kurs, na jakim byłam! Ogrom wiedzy, inspiracji i dobrej energii. Marcin chętnie dzielił się swoimi doświadczeniami, podsuwał fajne rozwiązania, odpowiadał na pytania. Dostałam zupełnie nowe spojrzenie na palpację i podejście do pacjenta. Kurs świetnie zorganizowany zaczynając od prostych spraw technicznych – skrypty, catering itp. kończąc na wspaniałej atmosferze. Jestem zachwycona i na pewno będę wracać na szkolenia prowadzone przez Marcina 🙂

Magda

Ogromna dawka wiedzy, przedstawiona w jasny i dokładny i przystępny sposób! Techniki, które pozwalają na pracę z niemalże z każdym pacjentem.
Kurs który uczy zupełnie nowej dla mnie pracy opartej na delikatności i odczuciach tkankowych . Pokazanie anatomiczno-mechanicznych korelacji które mają świetne zastosowanie w wielu dysfunkcjach moich pacjentów.

Pozdrawiam
Grzegorz Kołosewicz

Grzegorz

Marcin zaraza pasja do holistycznego spojrzenia na zdrowie,czlowieka.Na kursie porusza wiele zagadnien otwierajacych oczy .Uczy palpacji,wyczucia.Juz po 3 dniach kursu czulam zmiany z silowego dotyku do delikatnego czucia co z pewnoscia odczuja moi pacjenci.Dziekuje:-)

Karola0218

Byłem na szkoleniu z Terapi Wisceralnej co moge o nim powiedziec.. petarda to mało.. jestem bardzo zadowolony swietna atmosfera o prowadzacym nie trzeba wspominac bo on opinie w Polsce ma juz wytobiona jako jeden z najlepszych jezeli nie najlepszy Terapeuta. Fachowo przekazana wiedza na kazde zadane pytanie otrzymywalismy konkretna odpowoedz. Prowadzacy pracował razem z nami caly czas nas korygował brak słow. TO BYŁ NAJLEPIEJ SPEDZONY CZAS I NAJLEPIEJ WYDANE PIENIADZE OD DAWNA !!

Łukasz

Jeżeli szukasz kursu na którym dostaniesz tylko techniki, na który nie musisz się przygotować a prowadzący będzie mało wymagający
To trafiłeś w złe miejsce
Tu dostaniesz świetnego prowadzącego który nauczy Cię odpowiedniego czucia i myślenia. Tu będą wymagać od Ciebie przygotowania do szkolenia.
Serdecznie polecam 🙂

Pawelzimon

Kurs Terapii Wisceralnej to ciekawe doświadczenie. Były to 3 intensywne dni, które dały mi zupełnie nowe możliwości pracy z pacjentem. Podejście Marcina jak i atmosfera na kursie były na prawdę super, szczerze polecam. 😊

Angelika

Świetny kurs! Dużo ciekawych informacji z zakresu anatomii oraz wiele praktyki. Cała zdobyta wiedza z tego kursu odmieniła moje podejście do problemów pacjenta. Marcin ma profesjonalne podejście do tego co robi. Wszystkie informacje wykłada w sposób zrozumiały, a na każde pytanie uzyskamy odpowiedź. Kurs Terapii Wisceralnej okazał się ciekawym doświadczeniem. Polecam!

Paulina

Miałam przyjemność wziąć udział w dwóch kursach prowadzonych przez Marcina. Wiedza anatomiczna i fizjologiczna ułożona w logiczną całość. Na to nałożone techniki, które od razu można wdrożyć do pracy ze swoimi pacjentami. Prowadzący bardzo dba o to, aby każdy poczuł tkankę z którą pracuje i potraktował ją z należytą empatią :). Kolejny raz otrzymałam solidną dawkę motywacji do nauki anatomii i palpacji. Polecam!

Kasia

Marcin to przesympatyczny człowiek, ma tyle w sobie ciepła i empatii. Bardzo dobrze prowadzi zajęcia i nawet najtrudniejszy temat z jego pomocą jest do ogarnięcia. Polecam wszystkie szkolenia z Marcinem😊

Halinka

Uczestniczyłem w kursie teapia cranio-sacralna. Rewelacja. Spotykają Marcina wiesz, że jesteś na właściwej drodze. Gorąco polecam 😉

Mateusz

Jestem zauroczona kursem u Marcina. Merytorycznie prezentuje bardzo wysoki poziom. Swobodna atmosfera ułatwia pracę nawet z najtrudniejszymi zagadnieniami (swoją drogą takich nie ma, bo prowadzący potrafi wszystko klarownie przedstawić). Duży plus za cierpliwość i gotowość do odpowiadania na liczne pytania.

Aleksandra Marta

Kurs był naprawdę super. Wszystko zostało bardzo dobrze wytłumaczone. Sposób przekazywania informacji powodował że czas spędzony na szkoleniu upłynął w mgnieniu oka. Nauka anatomii po takim szkoleniu na pewno będzie sprawiało dużo więcej frajdy i będzie ciekawsza. Polecam w 100%

Damian

“Praca systemowa” – tym stwierdzeniem mogę podsumować całe 3 dni szkolenia.
Filozofia pracy wisceralnej przedstawiona przez Marcina na szkoleniu uczy przede wszystkim myślenia podczas pracy z pacjentem.
Techniki pracy pokazane na kursie są wykorzystywane w codziennej praktyce przez prowadzącego, co też jest dużym plusem.
Podsumowując, jeżeli szukasz kursu, który jeszcze bardziej pobudzi Twoją kreatywność podczas terapii – gorąco polecam ! 😉
P.S Nauka anatomii po tym kursie staje się o wiele bardziej ciekawsza !

Adam P

Jeden z najlepszych kursów jakim byłem, otwiera nowe możliwości pracy z pacjentem. Polecam każdemu kto szuka nowych narzędzi do pracy, szkolenie przeprowadzone Profesjonalnie Marcin znał odpowiedz na każde pytanie, przy czym motywował do zagłębiania wiedzy anatomicznej aby stać się jeszcze lepszym terapeutą.

Krzysztof

Kurs godny polecenia.Dużo wiedzy ,dobrze podanej i bardzo miłej atmosferze. Polecam Marcina jako szkoleniowca ma dużą wiedzę, pogodę ducha i radość życia. Dzięki temu wiedzą wchodzi bez problemu.Widać po nim ze kocha to co robi.Marcinie nie jestem fizjoterapeutka, ale zaraziłeś mnie osteopatiia.Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Gosia z Koszalina.

Gosia

Jedno z najlepszych szkoleń w jakich brałam udział! Ogromna dawka wiedzy, która pozwala patrzeć na pacjenta i jego problem z innej perspektywy. Prowadzący? Rewelacja! Marcin jest bardzo otwartym i cierpliwym instruktorem. Kurs przepełniony praktyką i cennymi wskazówkami dotyczącymi nie tylko pacjenta ale i nas fizjoterapeutów i ergonomii naszej pracy. Nie był to pierwszy kurs u Marcina i z pewnością nie ostatni. Serdecznie polecam! 🙂

Ela

Ten kurs jest jak pierwsza randka…fascynująco, zapierająco dech w piersiach, można nawet poczuć motyle w brzuchu 🙂 A Marcin jako najlepszy towarzysz podróży – wspiera, służy pomocą, pokazuje nowe ścieżki. Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy, polecam każdemu poszukującemu nowych sposobów pracy z pacjentem. Dziękuję za owocny weekend!

Ania J.

Bardzo dobry prowadzący! Ogromna wiedza, profesjonalne podejście, dokładne omówienie wszystkich kwestii w porządnie przemyślanym porządku. Atmosfera podczas kursu bardzo przyjemna, wywołująca chęć do nauki. Prowadzący cierpliwy i z dobrym poczuciem humoru. Polecam serdecznie

Dawid

Dziękuję bardzo za rzeczowo przeprowadzony kurs, otwartość i bardzo przyjazdne prowadzenie zajęć.

Zbyszek

Po tym kursie niektore rzeczy staly sie jasniejsze, prostsze i bardziej usystematyzowane. wiedza przekazywana w lekki sposob, trafiala do mnie w sedno. rzetelne zrodlo informacji, sprawdzona wiedza poparta latami doswiadczenia. plus nutka dobrego humoru – daje 6 + 🙂

Marlena

Najlepszy kurs na jakim do tej pory byłam! Wiedza przekazywana w bardzo prosty i przystępny sposób!! Do tego świetna atmosfera!! Bardzo polecam!!

Gabriela

Byłam na warsztatach u Kamila ,Bark-Osteopatyczne strategie terapii,oraz u Marcina Brzozowskiego-Powięź -krótko i na temat.Zdobyłam bardzo cenne nowe wiadomości,przydatne techniki świetnie przekazane uzupełniają mój warsztat terapeutyczny .Byłam już wiele razy na warsztatach u Marcina i Kamila,chęć udziału świadczy ,że warto posłuchać i uczyć się od nich.Polecam naprawdę warto !!!

Marzena

Powięź krótko i na temat 💪 właśnie takiego podejścia i spojrzenia na pacjenta powinniśmy się uczyć! Serdecznie polecam i bardzo dziękuję Marcinowi za ciekawe ujęcie tematu. Do zobaczenia!

Ania

Byłam już na pięciu warsztatach i będę uczestniczyć w nastepnych bo warto !!! To jak “sprzedaje”swoją wiedzę prowadzący jest mistrzostwem.Bardzo się cieszę że są fachowcy którzy pokazują inny sposob patrzenia na pacjenta

Iwona

Bark – osteopatyczne strategie terapii – bardzo przydatna wiedza podana w przystępny sposób, duuzzoo praktyki w przemilej atmosferze!!! Bardzo polecam, Kamil dziękuję i do zobaczenia na kolejnych warsztatach:))))

Ania

Bardzo polecam warsztaty u Marcina! Moc wiedzy! Otwarcie oczu na różne zależności organizmu ludzkiego. Terapia blizny- jak, co, po co i dlaczego. Warsztaty o bolesnym miesiaczkowaniu- trzy godziny w pigułce- przekazanie max wiadomości, zależności, spojrzenie holistyczne. Super!

Kasia

Rewelacja! Warsztaty z endometriozy i stawu biodrowego w Krakowie były bardzo owocne. Pełen profesjonalizm, super podejście i ta energia Marcina jest niesamowita i udzielała się wszystkim.
Zapisałam się na kurs w grudniu z terapii wiscelarnej.
Tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć !
Gorąco polecam !

Karolina

W zeszłym tygodniu byłam na warsztatach Marcina Szkolnickiego z tematyki postępowania w zespołach bolesnego miesiączkowania oraz endometriozy i chronicznego bólu miednicy. Polecam każdemu – praktyka poparta wiedzą teoretyczną oraz co może nawet ważniejsze otwarcie umysłu i wulkan energii przekazany przez prowadzącego. Na prawdę warto ! Zapewne jeszcze nie raz się pojawię 🙂

Sylwia

Szkolenie Szyja-zastosowanie technik funkcjonalnych było ciekawe i nieoczywiste, zaskoczyło i to mega pozytywnie 🙂 Kilka nowych technik w kieszeni i motywacja do poszerzenia wiedzy w temacie 🙂

Monika

Polecam warsztaty z Marcinem Brzozowskim, ogrom wiedzy i świetna atmosfera, bardzo dobre podejście , jednym słowem pełen profesjonalizm.

Rafał

Polecam warsztaty prowadzone przez Marcina Brzozowskiego super atmosfera , super wiedza co zmotywowało mnie do dalszego rozwoju aby móc zgłębić wiedzę w tym zakresie.

Ewa

Świetny kurs. Po prostu świetny. Warty każdej poświęconej godziny i każdej wydanej złotówki. Nie jest to kolejna warsztatówka, 16 dni twardej wiedzy i klinicznego rozumowania, przy czym prowadzący ma niesamowitą zdolność nieprzynudzania niezależnie od tematu.
Zdecydowanie najlepszy master, w jakim miałem okazję wziąć udział.

Dariusz Kowalski

Haryzma J.P Hoppner,ogromna wiedza poparta wieloma latami studiowania i zgłębiania wiedzy z zakresu osteopatii, anatomia, anatomii, anatomii 🙂 i wszelkich nauk medycznych sprawia, że kurs ten jest wyjątkowy… Połączenie zrozumienia przekazu “Starego Nauczyciela” z dostępną dzisiaj wiedzą i badaniami sprawia iż podawane informacje są szalenie logiczne,przyswajalne a co najważniejsze przydatne w codziennej pracy z pacjentem. To nie latanie na miotłach ani bezmyślne strzelanie kręgosłupa tylko idealne wykorzystanie wiedzy w praktyce.
Serdecznie polecam ten kurs

Marek Biega

Jeżeli chcesz zrozumieć osteopatię, zacznij od początku. EMBRIOLOGIA

djanik

Niezwykle wartościowe szkolenie. Przełożenie zdobytej wiedzy teoretycznej na praktykę pozwala inaczej postrzegać pacjenta. Absolutnie warto!

Ireneusz Mierzejewski

Zapisz się na newsletter

Zapoznałem się i zgadzam z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.
0

Twoja zamówienia