Opinie - Systema

Opinie

Szkolenie na najwyższym poziomie – gorąco polecam. Marcin Szkolnicki zaraża swoją pasją, tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć !!!

Karolina

Polecam ten kurs! Duża dawka wiedzy, technik i przygotowanie do samodzielnej, pomysłowej i skutecznej pracy z pacjentem. Prowadzący ma ogromną wiedze, doświadczenie i mnostwo dobrego humoru 😊

Aleksandra

Największą zaletą tego szkolenia jest otworzenie na myślenie globalne, łączenie ze sobą faktów, doszukiwanie przyczyn. Nie chodzi o naukę “grzebania we flakach” ani o specjalne techniki “Bógwiejakbardzoosteopatyczne” tylko zmuszenie do myślenia i szukania przyczyn – dlaczego? Dostałem bardzo dużo narzędzi do pracy i wielkiego motywacyjnego kopa do nauki. To są wartości bezcenne, które udało mi się wynieść z tego szkolenia.

Piotrek Dziubasik

Kurs naprawdę godny polecenia. Można znaleźć inspirację, wiedzę i umiejętności. Duża kompresja informacji na temat rozumowania klinicznego oraz sposobów oddziaływania i lokalizacji anatomicznych, gdzie oddziaływać warto. Widzę, dlaczego warto znać anatomię znacznie lepiej niż znam 😉 Kolejna rzecz, która podziałała bardzo na moją wyobraźnię kliniczną to znaczenie układu limfatycznego dla homeostazy :). Zabawa, co dla mnie także ważne, była przednia. Pozdrawiam serdecznie

Marek Barna

Szkolenie otwierające oczy na leczenie wielu dolegliwości i uczące holistycznego podejścia do pacjenta.Serdecznie polecam.

ANETA ŚCIBISZ

Każdy fizjoterapeuta powinien pójść na to szkolenie bo daje nowe spojrzenie na anatomię, na człowieka oraz można poznać nowe, skuteczne i nieskąplikowane techniki do pracy z pacjentami z którymi do tej pory mieliśmy problemy/ciągle wracali z tym samym a my już nie wiedzieliśmy co robić. Dlaczego do Marcina Szkolnickiego? Dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą, której nie znajdziemy w książkach. Robi to w sposób zrozumiały. Potrafi zachęcić do nauki anatomii ponieważ po tym szkoleniu jest ona bardziej logiczna. Świetna atmosfera. W bardzo dużym stopniu polepsza się palpacja. Jest czas żeby nauczyć się i przećwiczyć każdą technikę. Polecam wszystkim 🙂

Małgorzata Dmytryszyn

Konkretnie i profesjonalnie. Uzupełnienie luki w warsztacie terapeutycznym plus nowe spojrzenie na dysfunkcje trzewne. Bezcenne uwagi i pokazanie procesu postępowania. Szkolenie skłaniające do myślenia i o to chodzi !

Maciej

Kurs, który otworzył mi nowe możliwości w pracy z pacjentem i pozwolił spojrzeć na terapie z zupełnie innej perspektywy. Poszerzył moje horyzonty i zapełnił lukę w mojej wiedzy. Jestem bardzo zadowolony z tego że mogłem w nim uczestniczyć.

Adam Z

Najlepszy kurs, na jakim byłam! Ogrom wiedzy, inspiracji i dobrej energii. Marcin chętnie dzielił się swoimi doświadczeniami, podsuwał fajne rozwiązania, odpowiadał na pytania. Dostałam zupełnie nowe spojrzenie na palpację i podejście do pacjenta. Kurs świetnie zorganizowany zaczynając od prostych spraw technicznych – skrypty, catering itp. kończąc na wspaniałej atmosferze. Jestem zachwycona i na pewno będę wracać na szkolenia prowadzone przez Marcina 🙂

Magda

Ogromna dawka wiedzy, przedstawiona w jasny i dokładny i przystępny sposób! Techniki, które pozwalają na pracę z niemalże z każdym pacjentem.
Kurs który uczy zupełnie nowej dla mnie pracy opartej na delikatności i odczuciach tkankowych . Pokazanie anatomiczno-mechanicznych korelacji które mają świetne zastosowanie w wielu dysfunkcjach moich pacjentów.

Pozdrawiam
Grzegorz Kołosewicz

Grzegorz

Marcin zaraza pasja do holistycznego spojrzenia na zdrowie,czlowieka.Na kursie porusza wiele zagadnien otwierajacych oczy .Uczy palpacji,wyczucia.Juz po 3 dniach kursu czulam zmiany z silowego dotyku do delikatnego czucia co z pewnoscia odczuja moi pacjenci.Dziekuje:-)

Karola0218

Byłem na szkoleniu z Terapi Wisceralnej co moge o nim powiedziec.. petarda to mało.. jestem bardzo zadowolony swietna atmosfera o prowadzacym nie trzeba wspominac bo on opinie w Polsce ma juz wytobiona jako jeden z najlepszych jezeli nie najlepszy Terapeuta. Fachowo przekazana wiedza na kazde zadane pytanie otrzymywalismy konkretna odpowoedz. Prowadzacy pracował razem z nami caly czas nas korygował brak słow. TO BYŁ NAJLEPIEJ SPEDZONY CZAS I NAJLEPIEJ WYDANE PIENIADZE OD DAWNA !!

Łukasz

Jeżeli szukasz kursu na którym dostaniesz tylko techniki, na który nie musisz się przygotować a prowadzący będzie mało wymagający
To trafiłeś w złe miejsce
Tu dostaniesz świetnego prowadzącego który nauczy Cię odpowiedniego czucia i myślenia. Tu będą wymagać od Ciebie przygotowania do szkolenia.
Serdecznie polecam 🙂

Pawelzimon

Kurs Terapii Wisceralnej to ciekawe doświadczenie. Były to 3 intensywne dni, które dały mi zupełnie nowe możliwości pracy z pacjentem. Podejście Marcina jak i atmosfera na kursie były na prawdę super, szczerze polecam. 😊

Angelika

Świetny kurs! Dużo ciekawych informacji z zakresu anatomii oraz wiele praktyki. Cała zdobyta wiedza z tego kursu odmieniła moje podejście do problemów pacjenta. Marcin ma profesjonalne podejście do tego co robi. Wszystkie informacje wykłada w sposób zrozumiały, a na każde pytanie uzyskamy odpowiedź. Kurs Terapii Wisceralnej okazał się ciekawym doświadczeniem. Polecam!

Paulina

Miałam przyjemność wziąć udział w dwóch kursach prowadzonych przez Marcina. Wiedza anatomiczna i fizjologiczna ułożona w logiczną całość. Na to nałożone techniki, które od razu można wdrożyć do pracy ze swoimi pacjentami. Prowadzący bardzo dba o to, aby każdy poczuł tkankę z którą pracuje i potraktował ją z należytą empatią :). Kolejny raz otrzymałam solidną dawkę motywacji do nauki anatomii i palpacji. Polecam!

Kasia

Marcin to przesympatyczny człowiek, ma tyle w sobie ciepła i empatii. Bardzo dobrze prowadzi zajęcia i nawet najtrudniejszy temat z jego pomocą jest do ogarnięcia. Polecam wszystkie szkolenia z Marcinem😊

Halinka

Uczestniczyłem w kursie teapia cranio-sacralna. Rewelacja. Spotykają Marcina wiesz, że jesteś na właściwej drodze. Gorąco polecam 😉

Mateusz

Jestem zauroczona kursem u Marcina. Merytorycznie prezentuje bardzo wysoki poziom. Swobodna atmosfera ułatwia pracę nawet z najtrudniejszymi zagadnieniami (swoją drogą takich nie ma, bo prowadzący potrafi wszystko klarownie przedstawić). Duży plus za cierpliwość i gotowość do odpowiadania na liczne pytania.

Aleksandra Marta

Kurs był naprawdę super. Wszystko zostało bardzo dobrze wytłumaczone. Sposób przekazywania informacji powodował że czas spędzony na szkoleniu upłynął w mgnieniu oka. Nauka anatomii po takim szkoleniu na pewno będzie sprawiało dużo więcej frajdy i będzie ciekawsza. Polecam w 100%

Damian

“Praca systemowa” – tym stwierdzeniem mogę podsumować całe 3 dni szkolenia.
Filozofia pracy wisceralnej przedstawiona przez Marcina na szkoleniu uczy przede wszystkim myślenia podczas pracy z pacjentem.
Techniki pracy pokazane na kursie są wykorzystywane w codziennej praktyce przez prowadzącego, co też jest dużym plusem.
Podsumowując, jeżeli szukasz kursu, który jeszcze bardziej pobudzi Twoją kreatywność podczas terapii – gorąco polecam ! 😉
P.S Nauka anatomii po tym kursie staje się o wiele bardziej ciekawsza !

Adam P

Jeden z najlepszych kursów jakim byłem, otwiera nowe możliwości pracy z pacjentem. Polecam każdemu kto szuka nowych narzędzi do pracy, szkolenie przeprowadzone Profesjonalnie Marcin znał odpowiedz na każde pytanie, przy czym motywował do zagłębiania wiedzy anatomicznej aby stać się jeszcze lepszym terapeutą.

Krzysztof

Kurs godny polecenia.Dużo wiedzy ,dobrze podanej i bardzo miłej atmosferze. Polecam Marcina jako szkoleniowca ma dużą wiedzę, pogodę ducha i radość życia. Dzięki temu wiedzą wchodzi bez problemu.Widać po nim ze kocha to co robi.Marcinie nie jestem fizjoterapeutka, ale zaraziłeś mnie osteopatiia.Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Gosia z Koszalina.

Gosia

Jedno z najlepszych szkoleń w jakich brałam udział! Ogromna dawka wiedzy, która pozwala patrzeć na pacjenta i jego problem z innej perspektywy. Prowadzący? Rewelacja! Marcin jest bardzo otwartym i cierpliwym instruktorem. Kurs przepełniony praktyką i cennymi wskazówkami dotyczącymi nie tylko pacjenta ale i nas fizjoterapeutów i ergonomii naszej pracy. Nie był to pierwszy kurs u Marcina i z pewnością nie ostatni. Serdecznie polecam! 🙂

Ela

Ten kurs jest jak pierwsza randka…fascynująco, zapierająco dech w piersiach, można nawet poczuć motyle w brzuchu 🙂 A Marcin jako najlepszy towarzysz podróży – wspiera, służy pomocą, pokazuje nowe ścieżki. Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy, polecam każdemu poszukującemu nowych sposobów pracy z pacjentem. Dziękuję za owocny weekend!

Ania J.

Bardzo dobry prowadzący! Ogromna wiedza, profesjonalne podejście, dokładne omówienie wszystkich kwestii w porządnie przemyślanym porządku. Atmosfera podczas kursu bardzo przyjemna, wywołująca chęć do nauki. Prowadzący cierpliwy i z dobrym poczuciem humoru. Polecam serdecznie

Dawid

Dziękuję bardzo za rzeczowo przeprowadzony kurs, otwartość i bardzo przyjazdne prowadzenie zajęć.

Zbyszek

Po tym kursie niektore rzeczy staly sie jasniejsze, prostsze i bardziej usystematyzowane. wiedza przekazywana w lekki sposob, trafiala do mnie w sedno. rzetelne zrodlo informacji, sprawdzona wiedza poparta latami doswiadczenia. plus nutka dobrego humoru – daje 6 + 🙂

Marlena

Najlepszy kurs na jakim do tej pory byłam! Wiedza przekazywana w bardzo prosty i przystępny sposób!! Do tego świetna atmosfera!! Bardzo polecam!!

Gabriela

Byłam na warsztatach u Kamila ,Bark-Osteopatyczne strategie terapii,oraz u Marcina Brzozowskiego-Powięź -krótko i na temat.Zdobyłam bardzo cenne nowe wiadomości,przydatne techniki świetnie przekazane uzupełniają mój warsztat terapeutyczny .Byłam już wiele razy na warsztatach u Marcina i Kamila,chęć udziału świadczy ,że warto posłuchać i uczyć się od nich.Polecam naprawdę warto !!!

Marzena

Powięź krótko i na temat 💪 właśnie takiego podejścia i spojrzenia na pacjenta powinniśmy się uczyć! Serdecznie polecam i bardzo dziękuję Marcinowi za ciekawe ujęcie tematu. Do zobaczenia!

Ania

Byłam już na pięciu warsztatach i będę uczestniczyć w nastepnych bo warto !!! To jak “sprzedaje”swoją wiedzę prowadzący jest mistrzostwem.Bardzo się cieszę że są fachowcy którzy pokazują inny sposob patrzenia na pacjenta

Iwona

Bark – osteopatyczne strategie terapii – bardzo przydatna wiedza podana w przystępny sposób, duuzzoo praktyki w przemilej atmosferze!!! Bardzo polecam, Kamil dziękuję i do zobaczenia na kolejnych warsztatach:))))

Ania

Bardzo polecam warsztaty u Marcina! Moc wiedzy! Otwarcie oczu na różne zależności organizmu ludzkiego. Terapia blizny- jak, co, po co i dlaczego. Warsztaty o bolesnym miesiaczkowaniu- trzy godziny w pigułce- przekazanie max wiadomości, zależności, spojrzenie holistyczne. Super!

Kasia

Rewelacja! Warsztaty z endometriozy i stawu biodrowego w Krakowie były bardzo owocne. Pełen profesjonalizm, super podejście i ta energia Marcina jest niesamowita i udzielała się wszystkim.
Zapisałam się na kurs w grudniu z terapii wiscelarnej.
Tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć !
Gorąco polecam !

Karolina

W zeszłym tygodniu byłam na warsztatach Marcina Szkolnickiego z tematyki postępowania w zespołach bolesnego miesiączkowania oraz endometriozy i chronicznego bólu miednicy. Polecam każdemu – praktyka poparta wiedzą teoretyczną oraz co może nawet ważniejsze otwarcie umysłu i wulkan energii przekazany przez prowadzącego. Na prawdę warto ! Zapewne jeszcze nie raz się pojawię 🙂

Sylwia

Szkolenie Szyja-zastosowanie technik funkcjonalnych było ciekawe i nieoczywiste, zaskoczyło i to mega pozytywnie 🙂 Kilka nowych technik w kieszeni i motywacja do poszerzenia wiedzy w temacie 🙂

Monika

Polecam warsztaty z Marcinem Brzozowskim, ogrom wiedzy i świetna atmosfera, bardzo dobre podejście , jednym słowem pełen profesjonalizm.

Rafał

Polecam warsztaty prowadzone przez Marcina Brzozowskiego super atmosfera , super wiedza co zmotywowało mnie do dalszego rozwoju aby móc zgłębić wiedzę w tym zakresie.

Ewa

Świetny kurs. Po prostu świetny. Warty każdej poświęconej godziny i każdej wydanej złotówki. Nie jest to kolejna warsztatówka, 16 dni twardej wiedzy i klinicznego rozumowania, przy czym prowadzący ma niesamowitą zdolność nieprzynudzania niezależnie od tematu.
Zdecydowanie najlepszy master, w jakim miałem okazję wziąć udział.

Dariusz Kowalski

Haryzma J.P Hoppner,ogromna wiedza poparta wieloma latami studiowania i zgłębiania wiedzy z zakresu osteopatii, anatomia, anatomii, anatomii 🙂 i wszelkich nauk medycznych sprawia, że kurs ten jest wyjątkowy… Połączenie zrozumienia przekazu “Starego Nauczyciela” z dostępną dzisiaj wiedzą i badaniami sprawia iż podawane informacje są szalenie logiczne,przyswajalne a co najważniejsze przydatne w codziennej pracy z pacjentem. To nie latanie na miotłach ani bezmyślne strzelanie kręgosłupa tylko idealne wykorzystanie wiedzy w praktyce.
Serdecznie polecam ten kurs

Marek Biega

Jeżeli chcesz zrozumieć osteopatię, zacznij od początku. EMBRIOLOGIA

djanik

Niezwykle wartościowe szkolenie. Przełożenie zdobytej wiedzy teoretycznej na praktykę pozwala inaczej postrzegać pacjenta. Absolutnie warto!

Ireneusz Mierzejewski

Z całego serca polecam kurs prowadzony przez Marcina. Są to 3 dni intensywnej nauki i rozwijania warsztatu pracy z pacjentem. Po raz kolejny Marcin mnie nie zawiódł i przedstawił nowe spojrzenie na ciało człowieka. Polecam każdemu kto chciałby poszerzać swoją wiedzę w tym temacie. Myślę, że profesjonalizm i ogrom wiedzy Marcina pozwoli każdemu uzyskać niezbędne umiejętności ale przede wszystkim zamiłowanie do systematycznej nauki anatomii. Jednego jestem pewna, do tej pory to były moje najlepsze 3 dni szkoleniowe.
Pozdrawiam Alicja

Alicja

Pierwszy kurs, na którym technika pracy z narządem schodzi na drugi plan, za to na pierwszy plan wysuwa się pewność, że to co czujesz pod palcem to narząd, którego szukasz. Mega szkoła palpacji, cierpliwości, pokory w stosunku do tkanek, a przede wszystkim pokory w stosunku do pacjenta. Marcin wręcz “wgrywa program” czucia.

Polecam!

Gosia

Powiem tak,poszłam na kurs z czystej ciekawości jak i również chciałam pogłębić swoja wiedzę. Prawdę mówiąc takiego wrażenia się nie spodziewałam 🙂
Już na początku sam prowadzący Marcin okazał się fajnym gościem który całym sobą przekazywał wiedzę ,a nie każdy tak potrafi.Słuchało się go z wielką uwagą i dzięki temu ta Terapia Wisceralna zrobiła na mnie duże wrażenie i zachęciła do dalszego wgłębienia się w anatomie,z wykorzystaniem palpacji. Dziękuje za możliwość uczestniczenia w tym kursie i pozdrawiam
Ilona

Ilona

Kurs u Marcina był naprawdę świetny. Dużo wiedzy, którą można wykorzystać od razu pracując z pacjentem. Najfajniejszą rzeczą był brak nastawienia na zrobienie (pokazanie) jak największej ilości technik, ale sposób patrzenia na pacjenta i jego problem. Widać, że to, co prowadzący przekazuje, jest jego pasją, a nie tylko pracą. Po kursie chęć do poszerzania wiedzy z zakresu anatomii wzrosła u mnie kilkukrotnie, za co jestem bardzo wdzięczna. Z całego serca polecam!
Pozdrawiam, Asia

Asia

Jestem zadowolony z tego, że Marcin swoim zaangażowaniem zasiał we mnie ciekawość innego, znacznie szerszego spojrzenia na problemy pacjenta. Spora dawka wiedzy przekazana w przemyślany sposób zachęca do samodzielnego szukania rozwiązań bez wytyczonych schematów.
Polecam szkolenia i dzięki za nowinki terapeutyczne na kursie.

Paweł

Kurs u Marcina to ogromna wiedza i doświadczenie, a także atmosfera sprzyjająca nabywaniu nowych umiejętności. Kurs na bardzo wysoki poziomie. Widać pasję i zamiłowanie prowadzącego, co powoduje, że zdobywanie wiedzy staje się dobrą zabawą. Praca nowymi metodami uczy wyczucia, wyobraźni, wyostrza zmysły. Techniki do pracy są proste i skutecznych. Marcin potrafi w prosty so osób wytłumaczy i pomoże za każdym razem kiedy ktoś o coś poprosi. Z czystym sumieniem polecam!!!

Paweł

Dziękuję, że mogłam chwycić dawkę wiedzy przekazaną przez Marcina. Już pierwszego dnia po zakończeniu szkolenia widząc Panią na PKP notorycznie masująca swoją obrzęknietą lewą kończyę dolną miałam w głowie pełne możliwe postępowanie z pracy wisceralnej jaką przedstawił nam prowadzący. Pełen profesjonalizm jak i zaangażowanie. Brawa za cierpliwosc- każdy z kursantów mógł liczyć na pomoc Marcina w tych trudniejszych czy nawet łatwiejszych technikach.
Mogę polecić to szkolenie pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym.

Aneta Dopierała-Augustyn

Uważam tak jak poprzednicy że bardzo dużo ciekawej wiedzy przekazanej w bardzo przystępny sposób w ciągu trzech dni ujętej jako nowe sposoby pracy z pacjentem (często zdesperowanym )przez bardzo sympatycznego prowadzącego mającego ogromną wiedzę i doświadczenie -którym chciał się z nami podzielić 1-3.09. serdecznie dziękuję ze swojej strony -To naprawdę nie był stracony czas .warto było przybyć i posłuchać .A teraz pora to powoli zacząć stosować…

Andrzej

Olbrzymia dawka wiedzy, przedstawiona w jasny i dokładny sposób. Marcin jako instruktor bardzo cierpliwy – widać ze zależy mu na tym, aby każdy z kursu wyniósł możliwie jak najwięcej wiedzy. Sama z przyjemnością mam zamiar ukończyć jeszcze inne kursy u Marcina, dlatego wszystkim polecam!

Alicja Mianowska

Dopiero kilkanaście dni minęło od szkolenia, a już pewne elementy stosuję w codziennej pracy. Myślę, że to pokazuje skuteczność nauki u Marcina. Oczywiście trenuję sztukę wtapiania w tkanki i już mam ochotę na więcej wiedzy i technik. Dobrze wykorzystany czas, który przynosi efekty i rozbudza do dalszej nauki.
Pozdrawiam cieplutko z Lublina, Gośka

Małgośka Rzymowska

Wartość kursu nie zależy od tematyki ale od prowadzącego i jego umiejętności przekazania i podzielenia się wiedzą ze słuchaczami. Jeżeli chodzi o prowadzącego to Marcinie, spełniłeś moje oczekiwania odnośnie tego kursu. Do tej pory jeszcze nie mogę sobie wszystkiego poukładać, tyle informacji, cennych informacji i tyle nowych sposobów pracy z pacjentem. dziękuję i do zobaczenia. Na pewno.

Bartek Haluch

Powiem tak, zjawiłem się z czystej ciekawości na tym kursie. I powiem szczerze że jestem ogromnie zadowolony z kursu. A także z czystym sumieniem mogę sam kurs polecić jak i prowadzącego. Tak jak poprzednicy pisali motywuje do odkopania wiedzy o anatomii i jej dalszego zgłębiania. Pozdriawiam.

Adrian Filipek

Jak najbardziej polecam każdemu kto chce zacząć pracę z trzewiami. Prowadzący perfekcyjny merytorycznie, ale też umiejętnie dzielące się wiedzą i doświadczeniem. Pozdrawiam, KML

Katarzyna Maciejewska-Litwin

Ciekawe szkolenie, kompetentni wykładowcy, pełen profesjonalizm.

Ania

Jedno z najciekawszych szkoleń w jakich uczestniczyłem, niezwykle kompetentni wykłądowcy, pełen profesjonalizm, jasny przekaz informacji. Polecam

Radek Ś.

Kurs prowadzony przez Marcina to była prawdziwa przyjemność. Pełen profesjonalizm i sposób przekazywania wiedzy już w pierwszych chwilach utwierdziły mnie w przekonaniu, że było warto przyjechać. Marcin poszerzył mój horyzont postrzegania człowieka ponad sferę tkanki. Nauczył mnie że obserwacja zachowania i skrupulatny wywiad to podstawa szybkiej i prawidłowej diagnozy. Nabyłem nowych umiejetnosci, nowego spojrzenia na palpację i nowej motywacji do doskonalenia siebie, a tym samym terapii. Przy tym całość szkolenia odbyła się w bardzo pozytywnej atmosferze. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Marcinie.

Kuba

Uważam, że kurs z terapii wisceralnej prowadzony przez Marcina jest na bardzo dobrym poziomie. Dokładne wytłumaczenie zaleznosci połączeń między narządami daje jasny obraz do wprowadzenia nowych terapii opartych właśnie na trzewiach. Polecam! Konrad Szydłowski.

Konrad Szydłowski

Kurs u Marcina do ogromna wiedza i doświadczenie, a także atmosfera sprzyjająca nabywaniu nowych umiejętności. Pasja od prowadzącego udziela się uczestnikom, co powoduje, że zdobywanie wiedzy staje się dobrą zabawą. Praca nowymi metodami uczy wyczucia, wyobraźni, wyostrza zmysły. Techniki do pracy są proste w swojej logice i bardzo skuteczne (pacjenci potwierdzają). Z czystym sumieniem polecam!!!

Bartosz Semeniuk

Bardzo dobrze zorganizowane i przeprowadzone szkolenie. Marcin przekazuje wiedzę w prosty i zrozumiały sposób, że aż człowiek chce ją nieustannie zgłębiać.
Ukończyłem nie jedno szkolenie powiązane z masażem i fizjoterapią, lecz tutaj poczułem jak pracuje się palpacyjnie 3D i jak ważne jest podejście holistyczne.
Polecam szkolenia i warsztaty u Marcina Szkolnickiego

Adam Ślusarczyk

Dla mnie kurs był fascynującą przygodą. Bardzo ciekawie poprowadzone zajęcia, ciekawe spojrzenie na zagadnienie oraz skuteczny zastaw techniki, umożliwiły mi otworzenie się na nowe możliwości pracy z pacjentem. Marcina jest mega pozytywną osobą, profesjonalną, z dużym doświadczeniem i wiedzą merytoryczną. Polecam wszystkim ten kurs!!!
Pozdrawiam serdecznie.

Mariusz

Świetny kurs. Ogromna dawka wiedzy, którą już wykorzystuje w swojej pracy. Polecam.

Izabela

Kurs na naprawdę wysokim poziomie. Marcin jest osobą który pasjonuje się tym co wykłada.Otwiera umysł. Motywuje do ciągłej pracy nad sobą i powtarzania wiedzy z zakresu anatomii. Polecam szczerze w 110 %.

Tomasz Rydzewski

Bardzo dobre warsztaty:)Przedstawione holistyczne podejście do pracy z pacjentem- drugim człowiekiem. Bardzo duże zaangażowanie Marcina w przedstawienie sposobu myślenia, prezentację i naukę technik terapeutycznych, które można zastosować u większości pacjentów. Wykorzystując wiedzę anatomiczną wyjaśnił między innymi zależności między dysfunkcjami narządów wewnętrznych a dolegliwościami w obrębie narządu ruchu, wpływ diety, emocji,myśli na zdrowie lub jego brak.Warsztaty, a właściwie Marcin:) poza tym ,że przekazuje solidną porcję wiedzy pozytywnie motywuje do ciągłej nauki anatomii, pracy nad sobą i kontynuacji przygody z terapią wisceralną:)
Pozdrawiam, Ewa Syposz

Ewa SYPOSZ

Jedno z ciekawszych szkoleń na których byłem. Ciekawie przedstawione zagadnienia z terapii wisceralnej, ogrom wiedzy Marcina i profesjonalizm w każdym detalu sprawiły, iż kurs okazał się bardzo przydatny, szczególnie jeżeli chodzi o praktykę. Techniki przedstawione na szkoleniu umożliwiają pracę z każdym pacjentem, są bezpieczne i efektywne. Istotnym aspektem na kursie było zwrócenie uwagi na anatomie w nieco odmienny sposób niż dotychczas. Zdecydowanie polecam 🙂

Radek

Jestem bardzo zadowolony z tego kursu, który został przeprowadzony w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Poznana na kursie wiedza zmienia podejście do pracy z pacjentem i sprawia, że jest ona ciekawsza. Żeby osiągać dobre rezultaty należy przede wszystkim zacząć od rozluźnienia i wyciszenia siebie samego, oraz oczywiście od wiedzy z zakresu anatomii, która na tym poziomie jest coraz bardziej szczegółowa, ale właśnie te szczegóły są najistotniejsze. Wyczuwanie poszczególnych narządów nie jest łatwą sztuką i wymaga dużej praktyki, ale mając w ręku narzędzia w postaci technik przedstawionych przez Marcina, które osobiście stosuje w swoim gabinecie, mam pewność, że są one skuteczne. Warto się o tym przekonać, dlatego serdecznie polecam. Michał

Michał Trojanek

Polecam ten kurs każdemu, kto szuka jakiegoś uzupełnienia dla swojej pracy z ciałem. Ogromna wiedza Marcina motywuje do dalszego szukania informacji i sposobów pracy z pacjentami oraz uświadamia, że jako terapeuci uczymy i doskonalimy się przez całe życie 🙂 Cenne wskazówki, które nam dał pozwalają zrozumieć zasady działania terapii wisceralnej, esencję tego co nazywa się holistycznym podejściem. Mam nadzieję, że będę mogła jeszcze kiedyś uczestniczyć w kursie prowadzonym przez Marcina bo to bardzo pozytywne doświadczenie! Mega dużo praktyki i zawsze obecna pomoc prowadzącego abyśmy mogli dobrze zrozumieć to czego się uczymy.
Pozdrawiam, Marta

Marta Dziedzic

Świetne szkolenie! Narobiło pozytywnego bałaganu w mojej głowie teraz potrzeba trochę czasu , żeby to wszystko poukładać. Niby proste techniki, ale można je wykorzystać w wielu sytuacjach. Teraz oprócz podejścia do ciała jak do zbiorowiska mięśni , mam bardziej Holistyczny obraz całości i to jest niesamowite ! 🙂 Kurs prowadzony w fajnym koleżeńskim klimacie, ale nie ma miejsca dla ludzi, którzy utrudniają innym zdobycie wiedzy . Marcin pokazał nam same konkrety i uświadomił nas jak mało wiemy i dlaczego kluczem do każdej terapii z człowiekiem jest wiedza anatomiczna i holistyczne podejście.

Patryk M.

Ogromna dawka wiedzy, przedstawiona w jasny i dokładny sposób! Techniki, które pozwalają na pracę z niemalże z każdym pacjentem. Samo szkolenie dynamiczne, dobrze zorganizowane bez zbędnych przestojów, lecz z możliwością uzyskania odpowiedzi na liczne pytania. Polecam!

Ewelina

Świetny kurs, godny polecenia 🙂 intensywne trzydniowe szkolenie, dające zupełnie nowe i głębsze spojrzenie na ciało człowieka i możliwości pracy z pacjentem. Super atmosfera, mnóstwo cennych informacji dotyczących nie tylko samych technik wisceralnych. Sposób prowadzenia kursu bardzo mi się podobał, większość czasu poświęcona na praktykę. Marcin zadbał też o to żebyśmy wszyscy zrozumieli i poczuli czym jest głęboka palpacja. Kurs naprawdę otwierający umysł, pokazujący inną perspektywę patrzenia na terapię, motywujący do poszerzania wiedzy anatomicznej. Mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję uczyć się od Marcina. Pozdrawiam, Magda

Magda Sienkiewicz

Super kurs! Otwiera umysł i motywuję do zgłębiania anatomii w bardzo pozytywny sposób. Podoba mi się też, że techniki nie są przekombinowane i można je łatwo zrozumieć, póżniej zastosować w praktycę. Najbardziej mi się podoba podejście Marcina w tym, że przypomina, że pracujemy z ludżmi a nie poszczególnymi tkankami itp, żeby mieć szacunek do pacjenta i znać swoje kompetencje ale też ograniczenia. Po tym weekendzie też zrozumiałem o co chodzi z palpacją 3D+ :D, najcennejsze narzędzie jakie dostaliśmy na kursie wedlug mnie. Szkoda, że nie było pracy na sercu, ale rozumiem dla czego. Ufam, że w najbliższym czasie będzie taka możliwość.
Pozdrawiam, Libor Cyrul

Libor Cyrul

Nareszcie coś konkretnego w tym internecie. (Bóle głowy)

yogastro.com

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, jestem mega zadowolona , dużo wiedzy i jeszcze więcej praktyki 😉 prowadzący Marcin wprowadza miłą atmosferę na szkoleniu, wiedzę przekazuje w sposób profesjonalny z dawką humoru 😀 polecam!!!

Kamila

świetne szkolenie,ogromny plus za dużo wiedzy praktycznej! kompetentny wykładowca z ogromną wiedzą w tym temacie, widać że to jest jego pasją ! 🙂

Patrycja

Świetne szkolenie, dużo wiedzy, fajna atmosfera. polecam!

Joanna

Bardzo ciekawe szkolenie, dużo praktyki. Marcin w sposób przystępny i bardzo obrazowy potrafi przekazać materiał. Bardzo miła atmosfera dużo ciekawostek:) Goraco polecam.

Ewa

Część teoretyczna szkolenia jest mega interesująca i przekazywana w sposób zrozumiały dla każdego, a prezentowane techniki praktyczne zdecydowanie przydają się do pracy z pacjentami. Prowadzący Marcin skupia się na każdym uczestniku i wprowadza przemiłą atmosferę na kursie. Polecam z całego serca !!!

Klaudia

Świetne szkolenie z dużą ilością praktyki, co jest podstawą w pracy fizjoterapeuty. Jestem bardzo zadowolona, kursy bardzo wartościowe. Idealnie czasowo rozłożony materiał.

Asia

Szkolenie świetne- pełne wiedzy praktycznej i teoretycznej. Marcin w bardzo ciekawy sposób prowadzi kurs(y) – pokazuje na połączenia anatomiczne w ciele i uczy łączyć elementy układanki w całość! Uczy myślenia! Poza tym szkoleniu towarzyszy atmosfera otwartości i dobrego humoru. Polecam!

Baśka

Szkolenie godne polecenia! Ogrom wiedzy jest przekazywana w miłej atmosferze, Marcin dzieli się swoją wiedzą z pasją, którą również zaraża.

Krzysztof

Bardzo polecam! Dużo wiedzy i świetna atmosfera na szkoleniu! Widać, że to, co prowadzący przekazuje, jest jego pasją, a nie tylko pracą 🙂

Magda

Bardzo dobry prowadzący! Ogromna wiedza, profesjonalne podejście, dokładne omówienie wszystkich kwestii w porządnie przemyślanym porządku. Atmosfera podczas kursu bardzo przyjemna, wywołująca chęć do nauki. Prowadzący cierpliwy i z dobrym poczuciem humoru. Polecam serdecznie

Dawid

Dziękuję bardzo za rzeczowo przeprowadzony kurs, otwartość i bardzo przyjazdne prowadzenie zajęć.

Zbyszek

Po tym kursie niektore rzeczy staly sie jasniejsze, prostsze i bardziej usystematyzowane. wiedza przekazywana w lekki sposob, trafiala do mnie w sedno. rzetelne zrodlo informacji, sprawdzona wiedza poparta latami doswiadczenia. plus nutka dobrego humoru – daje 6 + 🙂

Marlena

Najlepszy kurs na jakim do tej pory byłam! Wiedza przekazywana w bardzo prosty i przystępny sposób!! Do tego świetna atmosfera!! Bardzo polecam!!

Gabriela

Bardzo fajnie prowadzony kurs, można się dużo dowiedzieć 😉

Ernest

Bardzo dobry kurs, Prowadzący z ogromną wiedzą i charyzmą, całość przeprowadzona bardzo profesjonalnie – nie brakowało również dowcipu, co pozwalało naszym szarym komórkom na chwilę relaksu. Polecam kurs i Instruktora 🙂

Gosia

Polecam bardzo bardzo! Jak do tej pory to najlepszy kurs w jakim uczestniczyłam. Prowadzący w mega zachęcający sposób prowadzi zajęcia. Ogólnie super!

Aśka

Kurs z Marcinem to bardzo wartościowe doświadczenie. W zrozumiały sposób przekazuje wiedzę teoretyczną a praktyczne ćwiczenia są nieocenionym elementem szkolenia. Widać, że uczymy się od człowieka z pasją i dużym doświadczeniem zawodowym. Po kursie śmiało ruszyłam do pracy z moimi pacjentami nową metodą. Są z ich strony pozytywne reakcje, co jest najlepszą oceną mojej pracy pod okiem Brzozy na kursie.

Sylwia

Kurs prowadzony przez Marcina Brzozowskiego to jak narazie najlepszy na jakim byłam. Prowadzący posiada zasób wiedzy którą przekazuje w sposób zrozumiały i zachęcający do zagłębienia się w szczegóły tematu. Na pewno nie raz jeszcze będę uczestniczką kursów prowadzonych przez Brzozę 😄 Polecam z czystym sumieniem!!!

Kamila

Jeśli chodzi o kurs terapii punktów spustowych pod okiem instruktora Marcina śmiało mógłbym powiedzieć , że 10 na 10 . Jestem wręcz pewien , że po jego kursie nawet osoba nie mającą nic wspólnego wcześniej z fizjoterapią mogłaby się zająć leczeniem tą techniką . Jeśli ktoś się zastanawia to niech przestanie i niech zapisuje się tam gdzie jest Marcin

Marek

Kurs ciekawy, uświadamiający. Prowadzący posiada łatwość przekazywania wiedzy i umiejętność utrzymywania odpowiedniej atmosfery sprzyjającej koncentracji, a jednocześnie niepowodującej znużenia. Gratulacje Panie Marcinie.

Darek

Szkolenie pod okiem takiego instruktora jak Marcin to niesamowite przeżycie. Marcin to nie tylko szkoleniowiec,ale przede wszystkim pasjonata. Niesamowita wiedza,zrozumiały przekaz oraz DUŻA doza poczucia humoru sprawia,że nawet po całym dniu zajęć- człowiek nie czuje się zmęczony. Kto ma możliwość uczestnictwa w kursie prowadzonym przez Niego- polecam gorąco! Jest tylko jedna uwaga-zaraża pasją!!!

Ewa

Fantastyczny kurs. Marcin ma wielką umiejętność przekazywania wiedzy i zarażania pasją. Zajęcia są prowadzone według planu, dużo praktyki pozwala na zweryfikowanie teorii a dzięki poczuciu humoru prowadzącego nawet po 8 godzinach zajęć umysł jet jeszcze coś wchłonąć 🙂

Jagoda

Super kurs,świetna wiedza . Wszystko przekazane 🙂 Pozostało myslenie do poszerzania wiedzy,ale sporo zmienilo sie moje myslenie na temat roznych terapii pacjnetów bólowych :). Bede dalej korzystac 🙂

Kasia

Świetny kurs i fantastyczny prowadzący! Marcin- niesamowity człowiek. Ogromna wiedza, pasja, wyrozumiałość, chęć przekazania informacji i poczucie humoru! 🙂 Cudowne 3 dni w cudownej atmosferze. Polecam gorąco!

Nikola

Bardzo polecam kurs u Marcina fachowo przekazana wiedza dużo bonusów bardzo zrozumiały przekaz dużo praktyki miła atmosfera niezapomniane chwile.100% polecam

Krzysztof

Dużo wiedzy przekazanej w sposób zrozumiały,dużo praktyki na różnych osobnikach,bonusy,podejście do pacjenta w sposób indywidualny nie podmiotowy,duża waga polożona na aspekt psychologiczny,nie tylko somatyczny,przekazana wiedza pozostanie na długo w mojej pamięci,jedynie jak dla mnie zbyt długi wstep,ale ja mam 30 lat doświadczenia w pracy fizjoterapeuty,a większość było młodych osób,więc może dla nich to było bardziej interesujące,dobre przygotowanie prowadzącego .Warto poświęcić 3 dni na poszerzanie swojej wiedzy. Polecam.

Agnieszka

Świetny kurs! Marcin ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać. Wspaniała atmosfera, a po trzech dniach wróciłam z ogromną wiedzą i z pewnością będę szukała kolejnych kursów, które będzie prowadził Marcin 🙂 Wiele informacji i bonusów. Polecam!

Marta

Kurs po którym czuje bardzo duży niedosyt… w ostatni dzień nie miałam ochoty wychodzić z sali. Wszyscy mówili naprawdę? Już? ledwo wróciłam z jednego kursu i już szukam kolejnego ale przyznam że szukam kursu który prowadzic bedzie Marcin. Moim zdaniem osoba z ogromną wiedza ale przy tym z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Na dodatek w połączeniu z Kamilem – duet idealny. 😉 dzięki za te 3 dni i szkoda że to trwało tylko 3 dni bo wiedze macie przeogromna. I chętnie się nią dzielicie. Strzała i do zobaczenia!

KG

Cały kurs ogólnie, jak i każdą jego komponentę oceniam bardzo pozytywnie. Przekazana wiedza otwiera pewną drogę do ludzkiego ciała, ale prowadzący przedstawił ją w połączeniu z wieloma innymi podejściami do tematu. Zachęca to do dalszego szukania rozwiązań problemów ludzkiego ciała, bo jak to wielokrotnie podkreślał: “Nie ma jednej terapii, która wszystko uleczy”. Serdecznie poleca.

A.S.

Jak to Marcin na początku kursu powiedział, że jest tu po to, aby nie tylko przekazać wiedzę, ale również zarazić pasją i z pewnością mu się to udało. Kurs zdecydowanie zadowolił mnie w 100%. W przypadku wątpliwości czy jakichkolwiek pytań Marcin bez żadnego problemu powtórzył, pokazał jak wykonać daną technikę co dawało komfort uczestnikom. Dodatkowo bardzo dużo informacji z poza omawianego działu, które z pewnością wykorzystam w gabinecie fizjoterapeutycznym. Serdecznie polecam !

Ad

Prowadzący kompetentny, przekazujący wiedzę w obrazowy sposób, co ułatwia jej przyswajanie. Zaproponowana forma prowadzenia kursu (szkoleniowo-warsztatowa) bardzo przystępna. Treść kursu i forma przekazywania wiedzy zachęca do pogłębiania zagadnień. Osobiście tak mi się spodobało, że rozważam wybranie się na kolejne szkolenia 🙂

AN

Kurs bardzo przydatny w pracy z pacjentami. Ciekawy i rozumiały przekaz Marcina. Prowadzący wplata przykłady z życia wzięte co staje się bardziej zrozumiałe. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!

Kc

Jestem bardzo zadowolona z kursu w Katowicach 17.03-19.03.2018. Marcin świetnie przekazuje wiedzę . Polecam.

iza

Kurs super! Marcin to świetny wykładowca i praktyk. Cały czas aktywny, na luzie i z uśmiechem. Dzięki i do zobaczenia. Polecam wszystkim!

Artur

Świetnie poprowadzone zajęcia, pełen profesjonalizm a przy tym duży luz no i ta kawa z ciasteczkami…Polecam!

Aleksander

Duża dawka wiedzy pomoże w pracy z pacjentem. Świetny przekaz i przygotowanie wykładowcy

JT

23-25.02 2018 Warszawa jestem zachwycony kursem jak i sposobem prowadzenia przez Marcina Brzozowskiego- świetny fachowiec a do tego wszystko przekazane jasno i klarownie. Instruktor cierpliwie każdemu z osobna tłumaczył i pokazywał jeszcze raz dna technikę. Gorąco polecam wszystkim Terapie mięśniowo powięźowych punktów spustowych prowadzoną przez Marcina Brzozowskiego. PS. jeszcze w tym lub na początku następnego roku widzimy się na miednicy… Pozdrawiam !!!

Maciek

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs! Na pewno wiedza na nim zdobyta pozowali na efektywniejszą pracę z pacjentami.

Pauli

Świetny kurs!
Prowadzący przekazał uczestnikom ogromną wiedzę, z której należy tylko korzystać!
Mam nadzieję, ze to dopiero początek spotkań z Marcinem 🙂

Ewa

Bardzo profesjonalne podejscie prowadzacego do zajec, jestem mega zadowolony z kursu. W przyszlosci napewno wezme udzial w niejednym kursie!

Kacper

Świetnie przeprowadzony, ogrom wiedzy podany w bardzo przystępnej formie, polecam każdemu!

Kasia

Kurs pełen profesjonalizmu i zaangażowania Prowadzącego. Polecam każdemu.

Renia

Kurs bardzo profesjonalnie i rzeczowo prowadzony. Bardzo dużo wiedzy teoretycznej ale jeszcze więcej praktyki. Z pewnością nie poprzestanę na jednym kursie u Marcina Brzozowskiego, niesamowicie pozytywnego, z ogromną wiedzą, którą w sposób bardzo ciekawy potrafi przekazać kursantom.

Natalia

KURS BARDZO POMOCNY WSZYSTKO SUPER MEGA POZYTYWNIE

BARTEK

Profesjonalny instruktor,duża wiedza i umiejętność przekazywania jej.Rzetelniei merytorycznie przygotowany kurs.Bardzo polecam.

Marysia

Kurs spełnił moje oczekiwania,poszerzyłam swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną.Pan Marcin Brzozowski -profesjonalista , swietnie przygotowany i bezstresowo poprowadził kurs.
Bylo merytorycznie,sympatycznie i konkretnie.Jeszcze raz dziękuję. Z przyjemnością przyjdę na następny kurs.

Kasia

Marcin Brzozowski-profesjonalny instruktor, kurs rewelacyjnie prowadzony, konkretnie i na temat.
Pozostaje chęć pozyskiwania dalszej wiedzy i umiejętności… Polecam

x

Świetny kurs. Fachowo prowadzony. Wiedza przekazana w sposób usystematyzowany i zrozumiały. Warty polecenia. Pozdrawiam

Gosia

Kurs przeprowadzony profesjonalnie, w przemiłej atmosferze, przez wspaniałych Marcinów 🙂 Prowadzący mają ogromną wiedzę, a co najważniejsze dar jej przekazywania. Oprócz samej terapii punktów spustowych i diagnostyki funkcjonalnej, mnóstwo ciekawostek i dodatkowych metod pracy z pacjentem. Polecam serdecznie!

Miłosz

Polecam “punkty spustowe”!! instruktor chętny do pomocy i delikatny w poprawianiu błędów:) bardzo duża wiedza, która skłania do pracy nad sobą:) lubie używać tą technike, niestety pacjenci jej nie lubia…..trudno 🙂 DZIAŁA!!!!!!!!:)

asia

Napiszę tak, w kilku słowach, mianowicie w ostatni weekend tj 06.-08.10.2017 w Krakowie uczestniczyłem w owym kursie punktów spustowych i żeby specjalnie nie zanudzać to z pełną odpowiedzialnoscią polecę każde zajęcia prowadzone przez Marcina Brzozowskiego z uwagi na wysoki poziom merytoryczny, umiejętność skupienia uwagi na sobie, bezpośredność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów bądź co bądź z kursantami na różnym poziomie wiedzy i zaawansowania w fizjoterapii, jednym słowem a raczej dwoma “pełen profesjonalizm” – szczerze polecam -Janusz

Janusz

Zachęcam do skorzystania z kursu , Marcin już zmienił moje podejście do pacjenta a to dopiero pierwszy dzień po kursie u Niego, wiele informacji, wiedzy, bonusów dla każdego uczestnika, co ważne jest otwarty na wszelkie metody pracy z pacjentem, nie neguje tych, którymi się nie posługuje, kurs merytoryczny, ciekawy, dynamiczny, polecam, sama również skorzystam z kolejnych

Marzena

Polecam kurs, świetny instruktor, który podczas ćwiczeń praktycznych cały czas sprawdza czy na pewno jest to wykonywane w sposób prawidłowy. Przez te trzy dni można całkowicie zmienić swoje podejście do fizjoterapii i pacjenta. Dużo przydatnej wiedzy i umiejętności.

Dominika

Jeden z moich pierwszych kursów ale jestem zachwycona. Myślałam że po prostu dowiemy się jak opracować punkt i tyle. A tak naprawdę uzyskaliśmy dużo więcej. Dowiedzieliśmy się jak pracować z pacjentem od momentu jego zapukania do drzwi do momentu ukończenia terapii.
Przyjemna atmosfera, fajnie przekazywana wiedzą dobrze dobrane materiały.
Szczerze polecam.

Katarzyna Jasińska

Super kurs, spojrzenie z innej perspektywy na pacjenta. Kolejne dobre narzędzie w pracy fizjoterapeuty. Dziękuję

marcin

Zgadzam się ze wszystkimi moimi przedmówcami (oprócz Kasi). Ja również polecam ten kurs w wykonaniu Marcina. Przemiła atmosfera, ogromna wiedza prowadzącego, dużo wiedzy dodatkowej z wielu dziedzin medycyny (mającej znaczenie w fizjoterapii). Po każdym dniu zajęć teoretyczno – praktyczny skrót materiału porządkujący zdobytą wiedzę.

Justyna

Prowadzący ma dar przekazywania wiedzy, chętnie się nią dzieli. Duża ilość zajęć praktycznych i powtórek sprawiają, że wychodzi się z konkretną wiedzą i umiejętnościami. Polecam!

Małgorzata

Typowe podejście osteopatyczne nie fizjoterapeutyczne do tematu! nie dla wszystkich!

Kasia

Super kurs-dużo praktycznych informacji nie tylko z zakresów punktów spustowych, prowadzący ma dar przystępnego przekazywania wiedzy. Polecam wszystkim

Antoni

Kurs bardzo dobry , prowadzący profesjonalny i z ogromną wiedzą. Połączenie teorii z praktyką na ekstra poziomie. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim .

Ania B

Świetny kurs. Pełny profesjonalizm. Prowadzący bardzo kompetentny. Polecam zwłaszcza terapeutą manualnym.

Ania

Kurs jak najbardziej polecam. Super prowadzący z wielka wiedzą. Zachęcam do uczestnictwa!

Natalia T

Kurs rzeczowy, prowadzący profesjonalny i charyzmatyczny. Wszystko przekazane w uporządkowany i przystępny sposób. Mam nadzieję spotkać Marcina na innych szkoleniach.

Ada

Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie, wiedzą przekazana w sposób przystępny i jasny. Serdecznie polecam.

Anna

Kurs z terapii mięśniowo-powięziowych punktów spustowych uwazam za bardzo udany i ciekawy. Wiedza przekazana w dostepny sposob. Praktyczne zajecia również. Zachecilo to mnie od razu do pracy z pacjentami ,na efekty trzeba będzie jeszcze poczekać. Bardzo podobalo mi się rowne traktowanie uczestnikow kursu niezależnie od wieku czy stanu sprawności

Jola

Kurs “Terapia mięśniowo powięziona” w pełni spełniła moje oczekiwania – wiedza przekazana została w sposób usystematyzowany, lekki i łatwo przyswajalny. Konkretnie przekazana teoria i co najważniejsze odpowiedni czas na praktykę. Kurs jeszcze bardziej zachęcił mnie do poszerzania swojej wiedzy i logicznego prostego myślenia. Niby trzy dni to tak mało, a tak bardzo potrafiły zmienić moje nastawienie i myślenie o pacjencie oraz o mnie jako terapeucie.

Kaśka

Kursy naprawde bardzo dobre, jestem zadowolona i teraz chce więcej rozwijac się w kierunku punktów spustowych

Olena

Bardzo polecam warsztaty i kursy z Marcinem Brzozowskim. Ogromna wiedza, doświadczenie, pasja i świetna osobowość powodują, że wychodzi się z kursu pełnym super informacji, technik i przede wszystkim werwy i energii, by kolejnego dnia być lepszym terapeutą i pomóc swoim pacjentom! 🙂

Justyna

Warsztat “osteopatyczna terapia blizn” prowadzony przez Marcina Szkolnickiego-rewelacyjny! Wspaniały prowadzący, ogrom wiedzy, zupełnie inne podejście do tematu blizn, które “otwiera głowę”. Z pewnością nie był to mój ostatni warsztat. Serdecznie polecam!

Iga

Warsztaty z terapii blizny dają nowe spojrzenie na pracę z nią.Polecam!

ANETA ŚCIBISZ

Jeśli ktoś jeszcze nie był na warsztatach to ma co żałować! Warsztaty przedwszytkim nastawione na praktykę !! Bardzo dużo cennej wiedzy która uzupełnia codzienny warsztat pracy !!! Dzięki i czekam na więcej !!!

Monika Prętkowska

Polecam ostatnio odbyty warsztat „ Migrena czy ból głowy” – zajecia w małej grupie prowadzone przez pasjonate Fizjo Marcina Brzozowskiego. Konkretne fakty i praktyczne porady. Zachęcam bo fajnie wzbogaciół mój warsztat fizjo.
Dawid Gołąbek -szef pionu Fizjo WeronSportTherapy

DawidGolabek

Serdecznie polecam warsztaty prowadzone przez Marcina Brzozowskiego.Ogrom wiedzy i łatwość jej przekazywania.

Magda

Prowadzący warsztaty Marcin Brzozowski jest prawdziwym pasjonatem swojej pracy i na warsztacie przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie w taki sposób, że słucha się go z szeroko otwartym umysłem. Cieszę się, że mogłam Go poznać, szkoda, że dopiero teraz 😉 zawodowo oczywiście,i z pewnością będę uczestniczyć w kolejnych spotkaniach z Jego udziałem!

Karolina

Serdecznie polecam, świetne warsztaty na pewno się jeszcze na któreś wybiorę. Marcin jest fantastyczny a słuchać go i patrzeć an to co robi to czysta przyjemność 😉

Klaudia

Bardzo polecam warsztat u Marcina Brzozowskiego z tematyki diagnostyki. Bardzo ciekawy i intensywny watsztat. Duzo informacji w zaledwie 3 godzinki 🙂

Dorota

Polecam wszystkim warsztat nt. podejścia osteopatycznego w skręceniu stawu skokowego. Proste i skuteczne sposoby pracy z pacjentem zarówno w fazie ostrej jak i przewlekłej. Prowadzący w sposób szczegółowy objaśniał i pokazywał techniki oraz był bardzo otwarty na dyskusję.

Ola

Polecam warsztat nt Skręcenia stawu skokowego. Bardzo pomocne techniki uzupełniają dotychczas zdobytą wiedzę.

Piot

Warsztat z blizn – polecam. Nowe, odmienne podejsćie do blizny i jej terapii. Owocnie spędzony czas na warsztacie.

Kozaczek

Polecam warsztat z osteopatycznej terapii blizn oraz dot. bolesnego miesiączkowania – ogrom wiedzy praktycznej. Prowadzący – Marcin Szkolnicki przekazuje wiedzę w bardzo interesujący i przystępny sposób.

Magdalena

Brałam dziś udział w warsztacie “Osteopatyczna terapia blizn”, który był rewelacyjny pod względem merytorycznym i praktycznym. Czytałam, że Marcin Szkolnicki jest świetnym nauczycielem, a dziś mogłam się o tym przekonać osobiście:) Co dla mnie jest bardzo ważne to Marcin jest przede wszystkim praktykiem, a nie tylko teoretykiem. Przekazuje wiedzę w tak interesujący i przystępny sposób, że czynnie uczestniczyłam do samego końca, a zdobytą wiedzę wykorzystan już w poniedziałek w gabinecie. Do zobaczenia już niedługo na Terapii Wisceralnej. A za tydzień melduję się na szkoleniu dotyczącym Punktów spustowych i warsztacie z Diagnostyki u Marcina Brzozowskiego.

Kasia

Warsztat „ Terapia manualna kobiet w ciąży ” – świetna organizacja , dużo praktyki co jest bardzo na plus przeplatanej teorią. Ogromnie polecam oby więcej takich kursów 🙂

Agnieszka

Warsztat “Terapia manualna kobiet w ciąży” prowadzony przez Magdę polecam wszystkim. Merytoryczny, dużo praktyki. Wiedza przyda się nie tylko do pracy z ciężarnymi… Polecam serdecznie

Kasia

“Terapia manualna kobiet w ciąży” – Warsztaty bardzo fajne, dużo przydatnej wiedzy, którą mogę wykorzystać w swoim gabinecie . Więcej takich warsztatów 😀

Magdalena Klimaszewska

warsztaty migrena czy bol głowy – bardzo interesujące . fajnie , że prowadzący znalazł czas na pokazanie praktycznej części . Niedosyt , niedosyt . warto zrobić kurs .

kaśka

Uczestniczyłem w warsztacie “Terapia manualna kobiet w ciąży”. Magda w sposób jasny i prosty przekazała wiele informacji dotyczacych pracy z ciężarnymi. Techniki które zaprezentowała można wykorzystać u wielu pacjentów. Podczas szkolenia Magda chętnie odpowiadała na pytania uczestników i dzieliła się swoim terapeutycznym doświadczeniem. Taki czyn pokazuje, że jest praktykiem i niesamowicie otwartą osobą. Magdaleno – czekamy na kolejne warsztaty!

Robson

Terapia manualna kobiet w ciąży- Warsztaty przekazały przydatna wiedzę, przeprowadzone w sposób ciekawy. Może jakieś rozszerzenie? 🙂

kacha

Brałam udział w warsztatach “Terapia manualna kobiet w ciąży” i jestem w 100% usatysfakcjonowana! Magda wyczerpująco odpowiadała na wszelkie pytania, w jasny i konkretny sposób objaśniała kolejne techniki. Byłam “modelem” do pokazania kilku technik (gdyż sama jestem w ciąży) i potwierdzam, że sprawdzają się, gdyż już podczas warsztatów odczułam ulgę, a następnego dnia czułam się jak nowo narodzona! Z pewnością wrócę do Systemy po więcej wiedzy 🙂

Julia Z.

,,Migrena , czy ból głowy – postępowanie terapeutyczne ” Brałam udział w tych warsztatach i jestem bardzo zadowolona , pełen profesjonalizm prowadzącego i ciekawy zakres wiedzy w tak krótkim , czasie , dlatego jedyny mój niedosyt to … za krótko , a chcę więcej. Podsumowując BARDZO POLECAM !!!!!!

KINGA

Witam, byłem uczestnikiem warsztatów: Migrena czy ból głowy-postępowanie terapeutyczne, prowadzonych w Warszawie przez mgr Marcina Brzozowskiego. Zagadnienia z tematu były poprowadzone ciekawie, sprawnie, z dużą dawką wiedzy i dodatkowych ciekawostek oraz elementami praktycznymi. Szkoda że warsztaty trwały tak krótko, gdyż na pewno nie był to czas zmarnowany i można byłoby wyciągnąć z nich jeszcze więcej. Polecam Wszystkim zainteresowanym tym tematem.

medard

Warsztaty bardzo przydatne, miła, luźna atmosfera. Prowadzący o ogromnej wiedzy, można się sporo nauczyć. Na pewno w przyszłości jeszcze skorzystam.

Daniel

Warsztaty typowe – nietypowe elementy diagnostyki w praktyce terapeuty – zdecydowanie polecam. Bardzo praktyczne informacje przekazane w mega ciekawy sposób. Widać, że Pan Marcin Brzozowski jest człowiekiem z powołania. Wielkie dzięki 🙂

Marcin

“Typowe – nietypowe elementy diagnostyki w praktyce terapeuty” – warsztat super, duża dawka przydatnej wiedzy. Polecam 😉

Paweł

“Co w uchu piszczy”- ciekawa propozycja terapii szumow usznych. Warsztat jak zwykle- na wysokim poziomie.

Łukasz

Polecam warsztat “Osteopatyczna terapia blizn” prowadzony przez Pana Marcina Szkolnickiego. W krótkim czasie można dowiedzieć się i nauczyć wielu rzeczy przydatnych w pracy z pacjentem. Według mnie warsztat przydatny okaże się zarówno dla początkujących jak i bardziej doświadczonych terapeutów.

Katarzyna

“Osteopatyczna terapia blizn”
Warsztat pokazał mi kolejną- nieznaną do tej pory- koncepcję pracy z blizną. Czekam z niecierpliwością na zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce.
Wiadomości przekazane w prosty, zrozumiały, obrazowo-humorystyczny sposób.
Polecam
PS. Do następnego razu 🙂

Łukasz

Szyja- Funkcjonalnie, super sprawa! Kilka bardzo przydatnych chwytów wraz z b. dobrym wytłumaczeniem. Wielka wiedza prowadzącego, humor i inteligencja. Bardzo chętnie się dzieli swoim doświadczeniem. Kilka spraw poruszonych na warsztacie z innych tematów- też zostały objaśnione. Naprawdę ekstra! Mam nadzieję,że będzie mi dane uczestniczyć w innych warsztatach, a może nawet kursach prowadzonych przez Marcina.
Pozdrawiam Kosma

Kosma

Polecam warsztat ” Szyja- zastosowanie technik funkcjonalnych ”. Dużo praktyki i nowych technik dotąd nieznanych przeze mnie :).

Karolina

Gorąco polecam warsztat ” Szyja- zastosowanie technik funkcjonalnych ” prowadzony przez Marcina Brzozowskiego . Duża dawka wiedzy przekazana w łatwy i przejrzysty sposób przez prawdziwego pasjonata swojej pracy .

Agata

Polecam warsztat Terapia manualna kobiet w ciąży z Magdalena Klimaszewska – rewelacja. Szkoda ze trwał tylko 3 godzinki 🙁 Madzia brawa za ogrom zdobytej wiedzy i doświadczenia, a co najważniejsze za sposób prowadzenia warsztatu i dzielenia się wiedzą z innymi. Jeśli czas pozwoli to z przyjemnością wezmę udział w innych prowadzonych przez Ciebie kursach/warsztatach. Pozdrawiam 🙂

AniaSz

Warsztat pt. SZYJA – ZASTOSOWANIE TECHNIK FUNKCJONALNYCH prowadzone przez Marcina Brzozowskiego. Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że Marcin jest profesjonalistą i świetnym prowadzącym. Przedstawione przez niego techniki i cenne wskazówki na pewno znajdą zastosowanie w mojej pracy. Polecam!

Daria

Jak do tej pory brałam udział w dwóch warsztatach w Krakowie – “Skręcenie stawu skokowego” oraz “Terapia kobiet w ciąży”. Oba warsztaty sa godne polecenia i warte każdej złotówki! Magda i Kamil to świetni prowadzący, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Czekam na więcej tego typu warsztatów! 🙂

Jagoda

Uczestnicząc w warsztacie z odcinka szyjnego kręgosłupa spodziewłem się trochę innego materiału ale zostałem miło zaskoczony. Tematy które były tam poruszane ciężko jest znaleźc w książkach a podczas warsztatu wszysto układało się w spójną całośc. Wiedza i umiejętności prowadzącego są ogromne co jeszcze bardziej mobilizuje do dalszej nauki i zgłębiania wiedzy. Polecam wszystkim 🙂

Damian

Uczestniczyłem w warsztacie: szyja – zastosowanie technik funkcjonalnych. Miła atmosfera, jestem pewien, że będę wykorzystywał dość często pokazane techniki podczas pracy z odcinkiem szyjnym 😀 Polecam 🙂

Patryk

Witam. Uczestniczyłam póki co w dwóch warsztatach:”Terapia manualna kobiet w ciąży” i “Co w uchu piszczy?”. Jestem pod wrażeniem wiedzy prowadzących i tego jak dużo potrafią przepracować z grupą w warsztatowym czasie. Naprawdę warto skorzystać. Polecam

KKarolina

Uczestniczyłam w szkoleniu osteopatyczna terapia blizn prowadzonym przez Marcina. Jestem pod wrażeniem. Spora dawka wiedzy podanej w fajny sposób, ćwiczenia połączone z tym co przekazywano na bieżąco. Trzy godziny to zdecydowanie zbyt mało. Wychodząc człowiek nagle zdaje sobie sprawę jak niewiele wie ile jeszcze musi się dowiedzieć. Polecam wszystkim, którzy chcą wiedzieć więcej i więcej. Sama na pewno jeszcze będę obecna na kursach u Marcina.

Beata

Warsztaty rewelacyjne, ogrom wiedzy jak i praktyki. Nowe spojrzenie na terapię. Bardzo mi się podoba podejście do szkoleń nie jest to suche mówię tylko praktyczne podejście w końcu w naszym zawodzie nie tylko wiedza, ale również praktyka musi się rozwijać. Wiem jedno z Marcinem to nie było nasze ostatnie spotkanie na szkoleniach.

Adrianna

Miałam przyjemność wziąć udział w warsztacie na temat osteopatycznej terapii blizn. Ogromna dawka wiedzy przekazana w bardzo przyjemny i zrozumiały sposób. Wszystko tłumaczone jasno i krok po kroku, rozwianie każdej wątpliwośći, która pojaiwła się w trakcie szkolenia. Marcin to bardzo sympatyczny człowiek, dzięki czemu atmosfera na warsztatach sprzyja chłonięciu wiedzy i umiejętności. Z chęcią skorzystam z innych warsztatów prowadzonych przez Marcina 😉

Agnieszka

Polecam warsztat dotyczący blizny. Ogrom wiedzy, ekstra atmosfera, fantastyczne podejście do kursantów.

Ola

Pan Marcin Szkolnicki to świetny nauczyciel! Ogromna wiedza i sposób przekazywania jej top level 🙂 Polecam wszystkim.

Tomasz Szmyt

Polecam wszystkim warsztat z terapii blizn.Duzo wiedzy praktycznej,rzecz ciekawa.Po warsztatach czuje nie dosyt….

Marlena

Terapia manualna kobiet w ciąży. POLECAM. Warsztaty przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze, motywujące do dalszego rozwoju. Polecam dobrze się przygotować, również pytania na które prowadząca bardzo chętnie odpowiada.

Andrzej

Warsztaty z Marcinem są niewątpliwie magiczne. Szaremu studentowi ciężko jest czasem zrozumieć metody osteopatyczne, ale z takim instruktorem wszystko staje się proste . Spotkania z Marcinem motywują do ciężkiej pracy i do tego by w przyszłości zbliżyć się do jego poziomu umiejętności. Ogromna dawka wiedzy, świetny nauczyciel.

ka

bardzo polecam , warto zainwestować, wiedza świetnie przekazana i przećwiczona , miła atmosfera .

jola

Warsztat “Osteopatyczna terapia blizn” Lublin: super podejście i ogromna dawka wiedzy nie tylko na temat blizn 🙂 Serdecznie polecam 🙂

alicja

Uczestniczyłam w warsztacie “osteopatyczna Terapia blizn” prowadzony przez Marcina Szkolnickiego w Lublinie. Polecam i jednocześnie, dziękuje Marcin za tak duży ogrom wiedzy nam przekazałeś w tak krótkim czasie:) Pozdrawiam

Dagmara

Warsztaty z osteopatycznej terapii blizn polecam każdemu, warto było w nich uczestniczyć. Marcin jest świetnym osteopatą i potrafi przedstawić swoją wiedzę w sposób zrozumiały dla każdego. Z tematem blizn warto się zapoznać, napewno przyda się w pracy z pacjentem 🙂

Weronika

Miałam okazję uczestniczyć w warsztacie Terapii Manualnej Kobiet w ciąży, który prowadziła Pani Magdalena Klimaszewska ! Super podejście fantastyczna atmosfera cenne wskazówki można tak wymieniać i wymieniać! Polecam 😀 i czekam na kolejne 🙂

Monika

Polecam warsztaty z osteopatycznej terapii blizn. Przydatna dawka wiedzy w pigułce, a przy tym miło spędzony czas. Sposób prowadzenia przez Marcina Szkolnickiego na wysokim poziomie. Dzięki temu przekazane informacje zapadają głęboko w pamięć . Dzięki Marcin 😉

Karolina

Warto przyjść, zobaczyć interesujące ujęcie tematu, uzupełnić o coś nowego swoje narzędzie pracy a ponadto kompleksowe i całościowe podejście do pacjenta. Prowadzący cierpliwy z humorek i energìą, zawsze z chęcia podejdzie i wytłumaczy

Artur

Uczestniczyłam w warsztacie pt.,,Terapia manualna kobiet w ciąży”. Przeprowadzony został treściwie z przewagą praktyki i w przyjemnej atmosferze. Techniki wdrożyłam już kolejnego dnia w gabinecie i byłam mile zaskoczona efektami terapii. Serdecznie polecam 😉

Magda

Uczestniczyłem w warsztatcie “osteopatyczna Terapia blizn” prowadzony przez Marcina Szkolnickiego. Rewelacyjne trzy godziny nauki o tak ważnej sprawie jaką jest blizna, prosta, łatwa i przyjemna wiedza podana w kompaktowy i przystępny sposób. Marcin również zasługuje na szacunek ponieważ wcześniej prowadził dziewięciogodzinny kurs i jeszcze dał radę na te trzy godziny wykrzesać z siebie coś dodatkowo. Polecam każdemu, kto chce zacząć trochę inaczej patrzeć na ciało pacjenta i z czego mogą wynikać dysfunkcje w jego obrębie.

Andrzej

Super warsztat! Mega przydane i delikatne techniki.
Polecam każdemu!

Al

Warsztaty z osteopatycznej terapii blizn w minioną sobotę otworzyły mi oczy na fizjoterapię z zupełnie innej strony. Niezwykle cenne doświadczenie, będące początkiem miłości do osteopatii. Marcin – prowadzący – człowiek genialny, z dużą dawką poczucia humoru, świetnie zintegrował grupę obcych sobie osób. Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania z Marcinem 😉

Jagoda

“Osteopatyczna terapia blizn” to warsztat po którym patrzymy na blizny w sposób bardziej holistyczny. Marcin potrafi dobrze przekazywać wiedzę i zaciekawić tematem. Do zobaczenia na innych szkoleniach.

Emilka

Warsztaty bardzo ciekawe. Mile zaskoczyło mnie poświęcenie dużej ilości czasu na część praktyczna. Wielkie podziękowania dla Marcina Szkolnickiego za pozytywna atmosfere i duza dawkę przekazanej wiedzy. Polecam!

Ola

Uczestniczyłam w warsztatach z terapii blizn, były to moje pierwsze warsztaty u Marcina ale z pewnością nie ostatnie, gorąco polecam, pełen profesjonalizm, świetne podejście

MagdaMa

Świetne warsztaty z terapii blizn Marcina Szkolnickiego. Wrażenia po – mega, świeże spojrzenie i bardzo ciekawe podejście do tematu. Super atmosfera na warsztatach. Na pewno to nie ostatnie spotkanie 🙂 Polecam serdecznie wszystkim.

Tomek

Byłam u Marcina na terapii wisceralnej, terapii cranio- sacralnej oraz na osteopatycznej terapii blizn i powiem, że pójdę na każdy kurs i warsztat, który Marcin poprowadzi w Lublinie 🙂 Zajebisty człowiek, mega wiedza i umiejętność przekazania tej wiedzy!!! Bardzo, bardzo POLECAM!!!

KINIA

Serdecznie polecam wszystkim terapeutom warszat Marcina Szkolnickiego dotyczący blizn! 🙂 Świetne ujęcie skomplikowanego tematu dotyczącego autonomicznego układu nerwowego oraz wiele praktycznych wskazówek 🙂

MIK999

Warsztat z Panią Magdaleną Klimaszewską pt. “Terapia Manualna Kobiet w ciąży” zrealizowany na prawdę super! Pomimo ograniczenia czasowego ( tylko 3 godziny ), przekazanych zostało kilka bardzo fajnych technik z zakresu terapii manualnej i osteopatii. Prowadząca bardzo pomocna i otwarta na pytania! Polecam! 😀

Daniel

Polecam warsztaty prowadzone przez Marcina “Osteopatyczna terapia blizn” – spora dawka wiedzy w mega przyjemnej atmosferze 🙂 warsztaty są MEGA zachęta po kolejna dawkę wiedzy na którą czekam z NIECIERPLIWOŚCIA !!!!

MONIK

Uczestniczyłam w warsztacie “Osteopatyczna terapia blizn’”, było to mój pierwszy warsztat u Marcina i jestem bardzo zadowolona, napewno będę korzystać z tej wiedzy w swojej praktyce. Chętnie wezmę udział w kolejnych warsztatach.

Karola

Fajna dawka wiedzy i motywacja do dalszego jej zgłębiania po osteopatycznej terapii blizn. Polecam!

Aa

Uczestniczyłam w warsztacie “osteopatyczna terapia blizn”. Byłam zaskoczona powiązaniami jakie są w naszym ciele, gdy pojawia się blizna. Wszystko było super Marcin, ale za krótko 🙁 chetnie wzięłabym udział w dłuższym szkoleniu na ten temat, gdyż 3 godziny to zdecydowanie za mało.

Magda

Zagadnienie przedstawione na najwyższym poziomie.

Kasia

Uczestnictwo w każdych warsztatach u Marcina Szkolnickiego to spora dawka wiedzy. Ostatnie warsztaty dotyczące terapii blizn, otworzyły oczy i umysł na kilka rzeczy, o których się zapomniało bądź nie miało się o nich pojęcia. Ciekawe ćwiczenia, wspaniała atmosfera. Spodziewałam się jednak więcej praktycznych wskazówek ze świata osteopatii, aczkolwiek chętnie wybiorę się na drugą część tego warsztatu.
P.S. Warsztaty dot. bolesnego miesiączkowania – ogrom wiedzy praktycznej !!!! Sama miałam tego typu problemy, a po udziale w warsztacie, gdzie ćwiczyliśmy na sobie nawzajem, już przy pierwszej okazji zauważyłam znaczną różnicę, a na przełomie kilku miesięcy od warsztatu efekt się utrzymuje (jeśli nie jest lepszy)
Dzięki, czekam na kolejne warsztaty.

Martyna

Warsztat z osteopatycznej terapii blizn okazał się dla mnie pozytywnym zaskoczeniem: dużo wiedzy praktycznej, bardzo przydatnej w mojej pracy.
Chętnie skorzystam z zapowiadanej kontynuacji.

Konrad

Przed warsztatem posiadałem pewną wiedzę na temat pracy z blizną.
Po spotkaniu z Marcinem wiem, że nic nie wiem 😉
Taki kubeł zimnej wody jest potrzebny – za to dziękuję !
Mówiąc krótko – gorąco polecam ! 😉

Adam P

Jeśli nie byliście pewni jak i z którą blizną pracować to polecam.

Aneta

Uczestniczyłam w warsztatach “Osteopatyczna terapia blizn”. Rewelacyjne szkolenie! Dobrze wykorzystany czas, dużo przekazanych informacji i profesjonalnie zaprezentowana terapia. Prowadzący świetnie przekazał wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Atmosfera podczas szkolenia bardzo sympatyczna. Polecam 🙂

Ania

Wiedza z warsztatu bardzo przydatna w praktyce. Podnosi efektywność pracy i motywuje do dalszej nauki. Polecam również pozostałe warsztaty, nie tylko ten o bliznach. Pozdrawiam

Leszek

Dzięki warsztatowi “Osteopatyczna terapia blizn” poznałam całkiem inne podejście do pracy z pacjentem posiadającym bliznę. Wiedza przekazana przejrzyście i bardzo profesjonalnie. Polecam 🙂

Ania J.

Byłem czwarty raz na warsztatach i jak zwykle SUPER, praktyczna wiedza, użyteczna w gabinecie.

Mateusz

Warsztaty osteopatyczna terapia blizn Wrocław – świetne, dające do myślenia, wprowadzające coś nowego, ale też przypominające o małych, ważnych elementach pracy z pacjentem i z samym sobą:) za krótkie;) prowadzone w miłej atmosferze:) super, że prowadzący Marcin daje możliwość podzielenia się własnymi doświadczeniami oraz sposobami pracy. Gorąco polecam:) Warto!!!

OK

Warsztaty, które w 3 godziny potrafią przekonać uczestnika, że do tej pory uczył się, że ziemia jest płaska. I dobrze, bo to pokazuje jak różne mogą być podejścia do szukania zdrowia u pacjentów i jak ogromne są możliwości naszego organizmu

Gosia

Bardzo interesujące zajęcia , motywujące do pogłębiania wiedzy. Co więcej przydatna wiedza , rewelacyjna atmosfera i świetnie podejście prowadzącego. Czekam na więcej 🙂

Ewa

Uczestniczyłam na warsztatach osteopatycznej terapii blizn. Jestem zachwycona! W porównaniu z innymi kursami wiedza przedstawiona w sposób przemyślany i uporządkowany. Całość łączyła się w ciąg przyczynowo-skutkowy co ułatwiało pojęcie koncepcji prowadzącego. SERDECZNIE POLECAM!

Krysia

Uczestniczyłam 15.09.17r. w warsztacie w “osteopatyczna terapia blizn” we Wrocławiu. Grupa była ciekawa i zainteresowana tematem, prowadzący odpowiedział rzetelnie na pytania. Mała powtórka teoretyczna, a potem nowy zasób wiedzy w postaci praktyki, i 3 h zleciały szybciutko! Pełen profesjonalizm.

Karolina

Byłam uczestniczką ostatnich warsztatów: Osteopatyczna terapia blizn we Wrocławiu. Dużo przekazanej wiedzy i wspaniała atmosfera. To nie są pierwsze ani ostatnie warsztaty, w których uczestniczyłam w Systemie. Polecam wszystkim zainteresowanym nauką o zdrowiu.

Marta

Warsztaty z osteopatycznej terapii blizn pokazały szersze spojrzenie na to zagadnienie. Wiedza choć nie była bardzo obszerna, co spowodowane było ograniczeniem czasowym, przydatna. Jestem zachęcona do dalszego pogłębiania tej tematyki.

M.

Warsztaty osteopatyczna terapia blizn – pokazanie pracy z blizną pod kątem odruchowym w sposób przejrzysty i skuteczny. Pokazany sposób pracy przynosi bardzo zadowalające efekty.

Maciek

Właśnie wracam z warsztatu “Osteopatyczna terapia blizn” w Gdańsku u Marcina Szkolnickiego . Wszystko na wysokim poziomie. Jeżeli ktoś ma wątpliwości lub jakieś pytania na warsztatach podejdą wytłumaczą i odpowiedzą na Twoje wątpliwości. Dziękuję za to że mogłam się nauczyć od tak wspaniałych fachowców. Pozdrawiam was serdecznie i do zobaczenia 🙂 Marcin zaraziłeś Mnie osteopatią i dzięki Tobie postawiłem sobie jeszcze większą poprzeczkę.

ANA-MED

Warsztat prowadzony przez Marcina, był naprawdę fajnym i ciekawym przeżyciem. Cieszę się, że mogłem pogłębić swoją wiedzę zawodową oraz uczestniczyć w tak wspaniałym szkoleniu.

Krzysztof

Polecam warszaty u Marcina ponieważ wiedza jaką przekazuje jest w sposób łatwy prosty i przyjemnym. Widać, że pracuje z powołania jak i zamiłowania. Atmosfera jaką wnosi na warszatach jest bardzo przyjemna. Polecam bardzo. A ja myślę, że nie raz jeszcze wezmę udział w jakimś kursie czy warsztacie. Można naprawdę już od zakończenia warsztatu zacząć pracować i osiągnąć pozytywne wyniki swojej pracy, sam też takie osiągnąłem i to dzieki wiedzy jaką dostarcza Marcin.

Paweł

Bardzo interesujące warsztaty, napewno będę korzystać z kolejnych. Polecam

Ania

Z warsztatów na temat pracy z blizną wyniosłam bardzo dużą dawkę wiedzy. Ciekawe, zaskakujące i otwierające umysł. Z niecierpliwością oczekuję kolejnych warsztatów.

Fizjo

Warsztaty z blizn w Gdańsku to najlepsze warsztaty na jakich byłem 😉 wiedza i sposób przekazania wiedzy na najwyższym poziomie 💪💪

Piotr

Warsztat z terapii blizn bardzo interesujacy, a prowadzacy potrafi zainteresowac sluchacza i widac ze uwielbia to co robi 🙂

Sylwia

Interesujący temat, doskonale przedstawione zagadnienie.
Pozdrawiam

Emilia

Warsztat genialny. Czekam na więcej

Aleksandra K.

Warsztaty na temat blizn bardzo ciekawe. Wykładowcy kompetentni i opowiadający z pasją. Organizacja bardzo dobra

Anna

FIZJOINTEGRACJA 5.0. Dobrze skomponowane tematy w zakresie wiedzy o bliźnie i pracy z blizną ale w innym, ciekawym kontekście niż znałam dotychczas.
Przyjemna atmosfera 🙂
Pan doktor chirurg z wielkim zasobem wiedzy, praktyk, ale prelegent. .. jeszcze nie ; -)

Małgorzata

Na warsztatach dany temat podany w sposób, że chce się go zgłębiać jeszcze bardziej. Do tego dochodzi dużo praktyki. Super profesjonalnie! Polecam wszystkim.

Libor Cyrul

Warsztaty- dużo wiedzy, w krótkim czasie. Szybki sposób na rozwinięcie wiedzy z danego tematu. Prowadzenie- bomba!

Ewelina

Bardzo wartościowy warsztat z przepon. Skupialiśmy się na miejscowych działaniach i ich połączeniach funkcjonalnych, strukturalnych z innymi częściami ciała. Marcin ma szeroką wiedzę i bardzo dobre podejście pedagogiczne, zaraża pasją do człowieka (anatomii, fizjologii i strony emocjonalnej). Uczy myślenia analitycznego. A wszystko to w świetnej atmosferze 🙂

Arek

Warsztaty bardzo polecam, duża dawka nowej wiedzy i umiejetnosci w świetnej atmosferze, rewelacyjny prowadzacy znajdujacy czas dla każdego kursanta. Szkoda, że zabrakło czasu na przerobienie całego planowanego materiału 🙁

Anna

Warsztaty prowadzone przez Marcina Szkolnickiego. Dawka wiedzy w pigułce, bo zbyt wiele materiału na 3-4h, ale jeśli osoba jest dobrze przygotowana z sylabusu wysłanego wcześniej to nadąży. Jest to świetna opcja dla ludzi, którzy zastanawiają się, czy pójść już na pełne szkolenie. Ale też polecam osobą po pełnych szkoleniach wpaść na warsztaty, bo zawsze jakieś nowe perełki można się dowiedzieć 😉 a metody działają. Mój regularny jak szwajcarski zegarek okres przyspieszył o 4 dni i zero objawów, które towarzyszyły mi zwykle przy pierwszym dniu.

eM

Zdecydowanie polecam! Prowadzący mają niesamowitą wiedzę, którą skutecznie potrafią przekazać. Zarażają wszystkich swoją pasją.

Adrian

Warsztaty przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze, motywujące do dalszego rozwoju. Polecam dobrze się przygotować, aby nadążyć za szybkim tempem oraz przygotować wcześniej pytania na które prowadzący bardzo chętnie odpowiada.

agata

Warsztaty super, otwierają głowę na inne podejście do problemu pacjenta i motywują do dalszego zgłębiania wiedzy w tym zakresie.

dominika

Rewelacyjne warsztaty. Maksimum wiedzy i ćwiczeń praktycznych skumulowane w krótkim czasie. Super atmosfera, duże zaangażowanie prowadzącego. Polecam!

Kasia

Serdecznie polecam warsztaty prowadzone przez Marcina Brzozowskiego! Fantastyczne podejście i atmosfera, a do tego mega profesjonalizm.

natalia

Kurs przeprowadzony w bardzo interesujący sposób. Marcin pokazuje jak i dlaczego dysfunkcje narządów wewnętrznych wpływają na zaburzenia pracy ruchu. Dostałem nowe narzędzie do pomagania ludziom. Wszystkim polecam szkolenia które będzie prowadził Marcin.

Tadeusz

Super szkolenie i polecam każdemu fizjo !! Pozdro Marcin 🙂

Tomek

Dziękuję za szkolenie 😉 jeden z najlepszych kursów bardzo przydatne w pracy 😉 polecam

Kamila

Chciałam się pochwalić moim udziałem na najlepszym w moim życiu kursie. Naprawdę postawa prowadzącego na najwyższym poziomie ogrom wiedzy, świetne podejście do kursantów pomocny, i bardzo zaciekawił mnie swoją miłością do tego co robi w życiu zawodowym. Z całego serca polecam

Monika M.

Kapitalny kurs, odpowiedni człowiek na na odpowiednim miejscu!. Dzięki za wskazanie kolejnej ścieżki.

Marek

Polecam kursy prowadzone przez Marcina. Posiada on dużą wiedzę i potrafi się z nią dzielić w ciekawy sposób. Kurs na wysokim poziomie z ogromną dawką wiedzy, która przydaje się w codziennej pracy z pacjentem.

Dagmara

Kurs godny polecenia dla każdego kto chce rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności odnośnie miednicy. O prowadzącym można wypowiadać się tylko w superlatywach. Warto!

Kris

Potencjalny kursancie nie zastanawiaj się zbyt długo….. jeżeli chcesz mieć konkretne techniki pracy, które zapewnia Ci owiele większa skuteczność w pracy, to na pewno nie pożałujesz czasu spędzonego na tym kursie. I nie będziesz żałować wydanych pieniędzy. Marcin poprowadzi Cię przez te zagadnienia i techniki bezbłędnie. Polecam z czystym sumieniem 🙂

Dorota

Zdecydowanie polecam! Ogromna wiedza przekazana w sposób prosty i czytelny. Marcin to człowiek z pasją, oby jak najwięcej takich szkoleniowców.

Sebastian

Po raz kolejny miałam przyjemność wziąć udział w kursie prowadzonym przez Marcina Brzozowskiego. Polecam gorąco wszystkim, bo to solidna firma, ponieważ pasja, zaangażowanie i profesjonalizm, sprawiają, że chce się pracować i uczyć. Marcin bardzo dziękuję, że Ci się chce uczyć innych i jesteś wierny misji uświadamiania fizjoterapeutów, jak wiele możemy zdziałać dla pacjentów przez naszą rzetelną pracę!

Bella

Jestem bardzo zadowolona z kursu, ilość materiału, technik, sposób przekazywania sprawiły że wiedza sama się wchłoneła i zmienia się w praktykę od pierwszego dnia w gabinecie. Dziękuję 🙂 Angelika

Angelika

Kurs bardzo ciekawy. Dziękuję bardzo za wiedzę z którą nam przekazałeś. Następnego dnia po szkoleniu przeniosłam to do mojego życia. Profesjonalny instuktor. Marcinie jeszcze raz bardzo dziękuję, mam nadzieję, że do zobaczenia. Zdzisia

Zdzisia

Super szkolenie – nowe narzędzie w moich rękach. Jedno z najlepszych szkoleń w jakich do tej pory uczestniczyłam! Kurs uzmysłowił mi jakie mam braki z anatomii. Widać że to co robi jest jest jego pasją. Dzięki Marcinowi było świetnie i zapisuję się na następny kurs. Polecam!!!!
Ewa

Ewa

Super szkolenie-nowe narzędzie w moich rękach do naprawiania pacjentów 🙂 Marcin bardzo pozytywny i ciepliwy człowiek – szkolenie polecam tym którzy myślą że już wszystko potrafią :p Dzięki Marcin było świetnie i już zapisuje się na nastepne szkolenie bo mam chec na jeszcze więcej wiedzy…

Adrianna F-B

Kurs prowadzony przez Marcina był dla mnie bardzo pouczający. Wiedza i sposób w jaki ją przekazał oraz atmosfera, którą wprowadził w trakcie szkolenia sprzyjała bardzo w przyswajaniu nowych technik. Grupa w Gdańsku okazała się świetna 🙂 Pozdrawiam Was bardzo. Polecam bardzo ten kurs. Pozdrawiam Marek.

Marek

Najlepszy kurs jaki dotychczas miałam. Techniki warte poznania. Niesamowita wiedza prowadzącego przekazana w prosty interesujący sposob. Polecam wszystkim.

Angelika

Fenomenalne szkolenie! Ogrom wiedzy, nowych umiejętności i doświadczeń! Mimo tysięcy pytań, Marcin z cieroliwością i pasją odpowiadał na każde kolejne! Jedno z najlepszych szkoleń w jakich do tej pory uczestniczyłam! Polecam z całego serca!

Dorota

Kurs bardzo wartościowy, duża dawka wiedzy, jeszcze większa dawka ciekawostek terapeutycznych i anatomicznych. Marcin to świetny instruktor, bardzo fajnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Dodatkowo miałam okazję przekonać się jakim jest terapeutą i jestem bardzo szczęśliwa, że na trafiłam do Jego gabinetu 🙂 . Pozdrawiam

Milena

Szkolenie było ciekawe. Wykłady uzmysłowiły nam jakie mamy braki z wiedzy w zakresie anatomii i biomechaniki.
Myślę, że dzięki temu część z nas zmotywuje się do dalszej nauki. Dzięki zdobytym informacjom mam inne spojrzenie na temat fizjoterapii i tego jak dysfunkcje narządów wewnętrznych wpływają na zaburzenia pracy układu ruchu. Szkoda tylko, że części ćwiczebnej nie mamy nagranej, bo to umożliwiło by nam przypomnienie zebranych wiadomości. Dzięki temu moglibyśmy poćwiczyć na sobie elementy, które sprawiły nam największy problem.
Moim zdaniem takie szkolenie powinien odbyć każdy lekarz o specjalności rehabilitacji medycznej. To pozwoliło by mu spojrzeć na pacjenta całościowo.
Prywatnie dziękuję Ci za zlokalizowanie moich dysfunkcji , dzięki czemu mogę poprawić swój stan zdrowia. Rzucenie słodyczy będzie dla mnie bardzo trudne, ale spróbuję. Pozdrawiam Marta Lechman.

Marta

Dziękuje za warsztaty!! Jak zwykle się nie zawiodłam!!! Jeśli ktoś jeszcze nie był na warsztatach u Marcina Brzozowskiego ten ma co żałować 🙂

Monika Prętkowska

Ciekawe podekscie do pacjenta. Nowe nietypowe sposoby przedstawione na warsztacie napewno poszerzą moj warsztat i zmienia spojrzenie na doagnozowanie . Warsztat profesjonalnie prowadzony z duza iloscia wiedzy i humoru. Polecam goraco

M

Bardzo profesjonalne przekazana wiedza oraz kolejne narzędzie do pracy z pacjentem. Zdecydowanie polecam!

Dominika

Warsztaty z Manualnego Leczenia Stanów Zapalnych i Infekcji Układowych, jak zawsze w Systemie na wysokim poziomie, ciekawa dyskusja w trakcie warsztatów i możliwość uzyskania obszernych i rzeczowych odpowiedzi na zadane pytania Polecam! 🙂

Magdalena

A kiedy w Poznaniu? 😊

Lucy

Solidna firma, super atmosfera i odpowiednie przedstawienie koncepcji pracy z pacjentem. Polecam wszystkim i do zobaczenia na kolejnych warsztatach/szkoleniach.

Szymon

Ten kto już brał udział w warsztatach to wie, że może liczyć na solidną dawkę wiedzy!!!! Ten kto nie był niech żałuje 😉
czekam na kolejne !!!!

Monika Prętkowska

prosimy o takie warsztaty w Poznaniu

klaudia

Bardzo profesjonalne przekazana wiedza, dużo praktyki i kolejne narzędzie do wykorzystania w pracy. Polecam warsztatomanie

Magda

Warsztaty w Systemie to sama przyjemność – duża dawka wiedzy i przydatnej praktyki 🙂 do tego wspaniała atmosfera!!!

Iwona

Magda Klimaszewska w ciekawy i rozumiały sposób przekazuje wiedzę teoretyczną i praktyczną. Daje narzędzia, które od razu możną stosować w gabinecie.
Poza tym jest przemiła! Polecam

Baśka

Świetnie przygotowany i dopracowany kurs.
Pyszne kanapki i kawa😝
Marcin z doświadczeniem i wyczuciem przeprowadza kursanta przez meandry zawiłości terapi CST. Dając mu narzędzia, potrzebna wiedzę oraz odpowiedni sposób myślenia i czucia.
Gorąco polecam pytam kiedy więcej?

Pawelzimon

Jedno z najbardziej wartościowych szkoleń, w których dotychczas uczestniczyłem. Świetna atmosfera, przydatne wskazówki praktyczne i cenne ćwiczenia rozwijające nie tylko palapcję, ale również wyobraźnię anatomiczną. Polecam

Leszek

Kursy w Systemie to szkolenia, które najbardziej wykorzystuję w praktyce gabinetowej z efektami terapeutycznymi. Ostatni weekend kursu terapii cranio-sakralnej z Marcinem z pewnością znów wykorzystam z powodzeniem. Bardzo wysoki poziom merytoryczny!

Mateusz

Zapisz się na newsletter

Zapoznałem się i zgadzam z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.
0

Twoja zamówienia