gongs

Koncert charytatywny – terapia dźwiękiem mis i gongów tybetańskich

Ten wakacyjny koncert jest dla nas szczególnie ważny! Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na leczenie naszego terapeuty Przemka Pietrawskiego.

Terapia dźwiękiem z wykorzystaniem mis dźwiękowych – metoda na walkę ze stresem! Koncert dedykowany jest dla wszystkich, którzy chcą się wyciszyć, oczyścić z codziennych stresów oraz zregenerować!
Przekonaj się, że brzmienie gongu wpływa pozytywnie na zdrowie fizyczne jak i na system nerwowy.

Magiczny koncert zwany również kąpielą dźwiękową jest sesją nietypową ponieważ uczestniczymy w nim pozycji leżącej „zanurzając „ się w przestrzeni dźwiękowej. Uczestnicy indywidualnie odbierają przebieg sesji . Bogata gama wielotonów nieharmonicznych przenika struktury każdej komórki ciała powodując głębokie rozluźnienie i regenerację .Wyzwala i katalizuje przeżycia i emocje. Prowadzi często do stanu medytacyjnego oraz terapii samoistnej.

Wykonawcy Agata Białoszewska i Mieczysław Malinowski od wielu lat zajmują się terapią dźwiękiem , są absolwentami wielu kursów miedzy innymi w szkole Petera Hessa. Ukończyli kurs gry na gongu prowadzony przez Don Conreaux. Są również praktykami i trenerami świadomego oddechu.

W Polsce terapia dźwiękiem zyskuje coraz większą popularność przede wszystkim w ramach walki ze stresem i w celach relaksacyjnych, ale również w pedagogice, resocjalizacji oraz w psychiatrii. Rehabilitacja przy pomocy mis dźwiękowych pomaga osobom z depresją, nerwicą i schizofrenią.

Koszt: 35 zł i więcej …ponieważ, CAŁKOWITY DOCHÓD Z KONCERTU ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA LECZENIE PRZEMKA – wiecej informacji w linku.
__________________________________________________
Termin: wtorek 29.08.2017 r. godzina 18.30
Ważne: weź ze sobą karimatę lub kocyk – koncert odbywa się na leżąco
Miejsce: ul. Ruska 51 Pasaż Niepolda 3 piętro
Obowiązują zapisy: 603 553 538 sms lub tel oraz mailowe gabinety@systema.com.pl
_________________________________________________

Będziemy bardzo wdzięczni jak będziecie tego dnia z nami.

Zapraszamy!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *