Jane Stark - Systema

Jane Stark

Jane jest absolwentem Uniwersytetu w Guelph w dziedzinie biologii (1980) oraz magistrem Uniwersytetu Walden w administracji klinicznej (2014). Uzyskała również dyplomy z Sheridan College w dziedzinie urazów sportowych (1990), College d’études Superior w Somatotheraphy (2001) i Canadian College of Osteopathy w dziedzinie osteopatii (2003). Atman College w Sophia France obdarzyła ją honorowym stopniem Honoris Causa w 2008.

Jane praktykowała jako certyfikowany Terapeuta Lekkoatletyczny od 1991 oraz jako Osteopatyczny Terapeuta Manualny od 2003. Obecnie działa na wydziałach trzech szkół osteopatycznych: Japanese Traditional Osteopathic College w Kobe Japonia, Canadian College of Osteopathy z kampusem w Toronto i Winnipeg oraz Collège d’Études Ostéopathiques z kampusem w Vancouver i Halifax. Jest dyrektorem badań w Canadian College of Osteopathy od 2007. Jane była członkiem Kanadyjskiego Zespołu Medycznego na Igrzyskach Paraolimpijskich w Atlancie w 1996, a także w 1998 podczas Commonwealth Games w Kuala Lumpur. Była również drużynowym terapeutą kanadyjskiej męskiej drużyny rugby w latach 1991-1995, aż do Pucharu Świata, który odbywał się w RPA w 1995.
Jane jest uznawana na arenie międzynarodowej jako historiograf osteopatyczny, autor i lider warsztatów w zakresie płynnego podejścia do leczenia tkanki łącznej i historii osteopatycznej. Do tej pory, Jane wykładała i uczyła w ponad 10 krajach.

Prowadzone szkolenia / warsztaty

Zapisz się na newsletter

Zapoznałem się i zgadzam z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.
0

Twoja zamówienia