sys

WARSZTATOMANIA

Brakuje Ci motywacji i zapału do nauki? Nie wiesz jak w prosty i przyjemny sposób zgłębiać wiedzę i szlifować umiejętności, aby z każdym dniem rozwijać swój warsztat?

Dołącz do grupy studenckiej FIZJO PASJONACI, która została stworzona z myślą o Tobie! Jeśli jesteś studentem lub absolwentem kierunku Fizjoterapia i nie do końca masz pomysł na swoją zawodową ścieżkę to odwiedź nas podczas cyklicznie organizowanych warsztatów. Korzystając z doświadczenia i umiejętności praktykujących terapeutów, poznasz wiele sposobów skutecznej pracy z pacjentem, a to wszystko w towarzystwie kolegów i koleżanek, którzy podobnie jak Ty chcą uczyć się od pasjonatów.

Inicjatywa założenia grupy studenckiej to efekt współpracy bloga dla Fizjoterapeutów Fizjo Passion i Systema Centrum Zdrowia – ludzi z otwartymi umysłami, których celem jest rozwijanie wspólnych zainteresowań związanych z pracą z ludzkim ciałem.

Czego potrzebujesz, żeby do nas dołączyć?

Wystarczą chęci, pozytywne nastawienie, chłonny hipokamp i jesteś idealnym kandydatem na członka naszej grupy.

Zajęcia w ramach grupy studenckiej będą się odbywać 1-2 razy w miesiącu i będą w sobie łączyć elementy teoretyczne oraz praktyczne. Chcemy Ci pokazać, że nauka nie musi być obowiązkiem, a przyjemnością, dlatego forma zajęć będzie bardzo przystępna i zachęcająca.

Motywacją do nauki będą liczne konkursy, organizowane dla uczestników warsztatów, dzięki którym uzupełnisz swoją biblioteczkę fizjoterapeutyczną o ciekawe pozycje książkowe. O wszystkich szczegółach będziemy Was informować na bieżąco, dlatego już teraz zapraszamy na Facebooka: Fizjo Passion, Systema Centrum Zdrowia.

Jesteśmy przekonani, że nasze spotkania będą dla Was swego rodzaju drogowskazem, a zdobyta wiedza i umiejętności zaprocentują jeszcze efektywniejszą pracą w Waszych gabinetach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *