Ewolucja pokolenia komputerów? - Systema

Ewolucja pokolenia komputerów?

Ewolucja pokolenia komputerów?

Nieee, to nie ewolucja, a jedynie doskonały przykład tego, że oryginalne, osteopatyczne rozważania Dr Still’a nie są ani tak głupie, jak przedstawia się je w wielu krajach, ani (wbrew pozorom) tak alternatywne, ani tak komplementarne, chyba że chciałbyś zobaczyć naturalny bieg rzeczy, jako komplementarny do wyobrażeń i modeli wykreowanych przez nasze mózgi…

A może jako szokujące odkrycie dla linearnych nauk medycznych? Osobiście mam szczerą nadzieję zmusić przynajmniej niektóre z nich do głębszego i szerszego zastanowienia.

Pamiętasz moje „niezależne” rozważania w artykule dotyczącym osteoporozy? Jeśli wcześniej go nie czytałeś, to ze względu na to, że jestem w podróży, aby złapać nieco oddechu w abruzyjskich górach i nie mam dostępu do komputera… przez co piszę to na Ipadzie bez klawiatury… nie mogę powtórzyć całych rozważań od początku bez narażania się na jakąś dziwną odmianę zapalenia ścięgien!

Przeczytaj wcześniej tamten artykuł, w przeciwnym razie nie zrozumiesz tego…

Jak sugerował Still, zachowanie lub funkcja kształtuje Formę. Ja po prostu przedstawiłem możliwe podejście, aby patrzeć w ten sposób i użyłem tkanki łącznej i tego jak skonstruowana zostanie kość, jeśli kształtuje ją funkcja (w rozumieniu napięcia). Te małe, zadziorne cwaniaki, które są nazywane niezróżnicowanymi komórkami mezenchymy i zlokalizowane są wszędzie w miejscu, które czule nazywamy Homunculus Interni, a więc również w więzadle karkowym, mogą to zrobić… Rozumiesz?

Zwróć teraz uwagę na pokolenie komputerów i jak wiele czasu spędzają z głową zgiętą w pozycji, którą w czasach średniowiecznych nazwano by pozycją głębokiej kontemplacji lub modlitwy…

Ciągłe napisanie więzadła karkowego…

Pewni Australijczycy przebadali grupę młodych przykładów pokolenia komputerów i prześwietlili ich… Co się okazało???

HAHAHA To zbyt zabawne, aby było prawdziwe. Badani wykształcili kolec w swoich więzadłach karkowych, a więc osteopaci całego Świata oto nowa norma i bądźcie jej świadomi!!!

Ha Ha Ha, niemalże ubrudziłem się na myśl o tym, jak długo zajmie tym mądralom, aby ekstrapolować myślenie w kierunku innych kalcyfikacji tkanek miękkich i wysnuć z tego naturalne konkluzje… Nie tak długo, skoro dookoła jest tyle NLPZ’tów i kortykosteroidów…

Napisałem to tak na szybko i w krótkim czasie… Ale to jest tak zabawne, że nie mogłem się powstrzymać… Słodkich snów

Śpijcie dobrze
Max Girardin

P.S.
Ha ha ha, ja tymczasem napiję się teraz kolejnego Montepulciano i zapalę kolejną fajkę słuchając Lucy in the sky with diamonds… Ten artykuł może wywrzeć na Tobie taki sam efekt, jak LSD, jeśli przemyślisz to i następnie poobserwujesz świat. Wtedy podzielisz moje rozbawienie… I uważaj na kolejną generację komputerowych Obcych w swojej praktyce, którzy przychodzą z silnymi bólami głowy lub podpotylicznymi stanami zapalnymi HA HA HA Świat i życie są tak zabawne…

UWAŻAJCIE NA DONIESIENIA NAUKOWE, NIE MAM ICH TUTAJ ALE przypuszczam, że już niedługo będzie ich pełno w wiadomościach!!!!!!

Autor: Max Girardin
Data publikacji: 20.06.2019r.Zobacz także:

Zapisz się na newsletter

Zapoznałem się i zgadzam z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.
0

Twoja zamówienia